Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Neki krasni na kicmi,znam da je puklo kad se vratilo na mesto :sta:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

crni gruja je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
Ocistio dimnjak :D zacepio i dimnjak i kotao i dimna cev ,al se trud isplatio :D
Dobro je kad si ga procistio :D
Post je spojen: [time]1299126878[/time]
_________________________________________________
Danas nista posebno,,,,.. sedim i blejim :haha: :haha: :haha:
Moj dimnjac je 18m visok fi 250 bilo je tu golemih muka .
Nadam se da nisi mislio na nesto drugo :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Jutros posao, posle došao prijatelj iz Novog Sada sa ženom-devojkom više i nzm šta mu je (svaki put drugu dovodi) i još par prijatelja te se skupismo pa ožeži po nekoj rakiji i pršuti, već mi se muti pred očima... Sad pauza, drugar je otišao da doveze muziku zakupili smo kafanu, ja sam zbrisao da se istuširam, odmorim i pokupim devojku pa nastavljemo feštu...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Rascistio kolski ulaz da isteram auto i prikolicu, pa isao po robu u Silbas. Istovarili, zatvorio radnju i sada komp.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

crni gruja je napisao(la):
ma gde mislio trudim se da sto manje mislim , a sto se tice dimljaka na dimljak samo nisam znao da je visok 18 met, blago tebi... :D :ppozdrav: ::namigivanje::
Sipak , na svakom etazu druga temperatura (18 od podruma do iznad krova ) na svakoj ploci se zatvorila rupa :udri: :udri:
Isao da spremim malo jarme , ferdja zaledio , casicam casica filtera sve zaledjeno , ne parafin nego voda :udri: :udri: filteri ko da nisu menjani 5 godina , a ja imao samo 1 u rezervi , jedva sam ga upalio , jarmio samo 600kg nisam mogao vise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh