Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ljudi danas kada sam isao po robu, u Silbasu zaustave me panduri zbog brze voznje (62 km/h ) i zamislite ne naplate mi kaznu. Valjda ovaj strajk.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Poslace ti je na kucnu adresu. :haha:
IMT-550 je napisao(la):
Danas bio u Crepaji sa clanom DusanA , malo ::prica:: i :ppozdrav: , ovim putem pozdrav za njega... ::svaka cast::
Mnogo se ti nesto motas po Crepaji... :sta: Si ufatio neku Crepajku, a? ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Duško58 je napisao(la):
Ljudi danas kada sam isao po robu, u Silbasu zaustave me panduri zbog brze voznje (62 km/h ) i zamislite ne naplate mi kaznu. Valjda ovaj strajk.
Da Bog da strajkovali do veka....... :haha:
Post je spojen: [time]1296915612[/time]
_________________________________________________
Malo pretakako rakiju iz kanti u burad, malo stala, malo rezao drva, sad cemo da teramo 1 prasence musteriji i tak.....
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas sam poceo pravljenje malog radnog stola na tockice, hiljadu puta sam isao po neki alat na drugi kraj dvorista, nadam se da cu ovim to u buducnosti izbeci.


 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ceo dan se druzio sa aparatom za zavarivanje...oci mi se cakle kao da sam pio!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas išao do frizera :D Posle svratio sa drugarom u kafanu na ručak, sad malo tv i internet...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pomagao komšiji seći i izvlačiti drva. Evo slika malo je loša slikano telefonom.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio u N.Milosevo......neocekivano veliko interesovanje i iskustvo sa LG hibridima! :D :D :D
Znaju ljudi sta valja...... ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Izveo zenu i cerke na veceru, sad se vratio...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sinoc vario rucicu od mjenjaca sa mercedesa atego lik je uspio slomiti otkacila mu se kabina i sad zavrsili montazu.
259kf47.jpg
259kf47.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas kuća - kafana, kafana - kuća, posle išao kod drugara na čast kupio auto, sad odoh ponovo do kafanice... ::namigivanje::

E što je lepo kada štrajkuje saobraćajna policija, nigde ni jednoga na vidiku :D :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@dukanac

Druze vidim da volis kafanu,pa jel ides u ovo komponovane ili ima neka stara dobra etno kafanica,pa da vas i ja obidjem malo u tom kraju?

Sad doso od lekara,nista posebno danas nisam radio,dedi umrli dan pa tako,secamo ga se i smejemo celi dan,veliki je covek,a i zajebant bio :bravo: :bravo: :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ima svakoraznih kafana i kafića, samo ti na vrati sve ćemo ih obići :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

cijeli dan gosti :ppozdrav: preživjeh i ovaj dan :haha:
procenat alkohola u krvi za moje uslove je zavidan :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh