Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vratio se sa puta oko 13h, otvorio menjač na vladimircu, posle skinuo alnaser na yugo i remontovao ga, sad ću da :spavam: mrtav sam umoran...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Rale 83 je napisao(la):
Crce mi laptop , sad moram da se otimam za komp sa sinom i suprugom :udri: :udri: :udri:
I posle pola sata crce i komp :udri: :udri: sad zavrsio popravku , i polako se spremam za BG vracam tetku , valjda ce dati ::novac:: bar za gorivo , ova rodbina vec pocela da me kinji
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

bili smo u Žablju na vašar, našli što nam trebalo ::svaka cast::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Rale 83 je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
Crce mi laptop , sad moram da se otimam za komp sa sinom i suprugom :udri: :udri: :udri:
I posle pola sata crce i komp :udri: :udri: sad zavrsio popravku , i polako se spremam za BG vracam tetku , valjda ce dati ::novac:: bar za gorivo , ova rodbina vec pocela da me kinji

moj već štuca i zastajkuje , očekujem već da ''pandrkne''

već od jutros ne radnim ništa , dolazile neke mušterije malo se odmjeravali , sada odoh malo na selo da dvezem nešti
i takoooo :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Radim ... kako se to ono strucno kaze kad malo otopli a mlade mame izvedu decu na trgic u koji gleda prozor ovog mog stancica,zanimljivo zanimanje. :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

North ARMY je napisao(la):
Radim ... kako se to ono strucno kaze kad malo otopli a mlade mame izvedu decu na trgic u koji gleda prozor ovog mog stancica,zanimljivo zanimanje. :D
A one komsinice preku puta kao i ne gledas. Zasto si onda doneo dvogled od kuce.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

North ARMY je napisao(la):
Kod nas mame kuvaju rucak nedeljom a ove se setaju... sigurno muzevi kuvaju. :D
verujem da te ni neznaju da kuvaju!

o gibanici necu ni da pitam...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Prihvatio se domacih poslova:usisavanje,skidanje paucine,brisanje prasine,...Krupna zena,a sitna deca :haha: Moram da pomazem.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

North ARMY je napisao(la):
Radim ... kako se to ono strucno kaze kad malo otopli a mlade mame izvedu decu na trgic u koji gleda prozor ovog mog stancica,zanimljivo zanimanje. :D
Ti si momak i ne treba da gledaš udate žene to je za oženjene ljude, za tebe su devojčice :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ja ne biram... :D :D
Spazio u parku zeta,sestru i malog,malo bili kod mene na kafi a kasnije ja kod njih na rucak,kad me krene onda bas ide. :D Bice i supe i sve ostalo po redu... :cool:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

North ARMY je napisao(la):
Ja ne biram... :D :D
Spazio u parku zeta,sestru i malog,malo bili kod mene na kafi a kasnije ja kod njih na rucak,kad me krene onda bas ide. :D Bice i supe i sve ostalo po redu... :cool:
Dobar poso, kafa za ručak :D
Danas petljao nešto u sobi, a posle po gumnu :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Vratio alnaser na kola, sad pali kao mina, a sada dolazi teži deo dana, moram da raspremam kuću, sledi pranje prozora. :udri: :udri: :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh