Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Zapalio vatru u pušnici, još koji dim o gotovo. ::super:: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@Branko i Futurefarming meni se bas svidja moj smer ratarstvo vise nego svi ti smerovi,ali posto smo juce i inace ovih dana svi zajedno isli u amfiteatar po potpise i druzili se...nadam se da vam je sad jasnije. :ppozdrav:

Sad se probudio pa smisljam sta dalje za danas nesto mi se ne ostaje u stanu.... :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio malo na pecanje,slaba vajda,zaledile bare....
Sad stigo kuci pa da dovrsim kavez za zeceve...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Cackao oko el.instalacije na traktoru,jurio dzukelu da ga "napuderisem"praskom protiv buva.... ::jako_besan:: Na kraju supruga... bez problema...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas bio poljoprivradni vasar u smederevskoj palanci ima svasta ali slaba prodaja razgledao cene mesaoma i ljudi bilo seksa pogledaj u temi osemenjavanja krmaca slike cu kasnije postaviti
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

none 73 je napisao(la):
danas bio poljoprivradni vasar u smederevskoj palanci ima svasta ali slaba prodaja razgledao cene mesaoma i ljudi bilo seksa pogledaj u temi osemenjavanja krmaca slike cu kasnije postaviti
E jbg i ja bio u palanci , i ockivao CikaJova sa se javi al :nono: ja i onako u 11 vec posao kuci
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

nakrunio prikolicu kukuruza pa sad malo kompjuter
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ponovo lozio pod meso i ponovo se nagutao dima. Jos sutra pa valjda gotovo. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sekao koraće za malinu, uhvatila nas kiša. Pokisao do gole kože, zdrmao tri, četiri ljute kao preventivu prehlade :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

do podne mamurao i spavao , a od podne mamurao i nešto kao radio :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

stigao iz crnr gore sa puta opet mi uzese 20 eura policija dabogda im zadnje bilo
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

galki je napisao(la):
stigao iz crnr gore sa puta opet mi uzese 20 eura policija dabogda im zadnje bilo
Pa kad nećeš da kupiš lance od mene ti onda daj policiji pare. :haha:
Jutros skinuo neki šesto kružni sa aktrosa i poslao na remont, danas popravljao neke dekalamit mazalice što našao na otpadu.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

danas bio kuci pa isao do sela a sad cu da uzmem da citam malo agrohemiju i da pripremam ispit.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh