Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posle setve pokusao da sredim prskalicu , pustio vodu da se puni skinuo dizne rasirio grane , podvuko se ispod bureta da stavim kardan i puce spaner , i skoro puno bure mi padne na nogu . Posle neuspelog jaukanja odvio sam ventil da se isprazni voda , posle par minuta se setim da povucem crevo da vise voda ne dolazi u bure , i kad se bure ispraznilo svatio sam da drugi spaner ne dozvoljava da iz tog polozaja podignem bure sa pete , skinem kardan i probam prekrtom al neuspesno i tad mobilnim pozovem pomoc . Izvuklime smestili u auto i u bolnicu . Na snimcima nema preloma ili naprsnuca samo je ugnjeeno meko tkivo stopala - obavezno mirovanje . Da je polozaj noge bio koji cm nared ili nazad ....... otislibi ili zglob clanka ili zglobovi prstiju jer ja (budala ) onako premoren seo na zemlju i stavljao kardan peta mi bila na kant . Bolovi nemogu da opisem , nikad nisam tako nesto trpeo .
NEMOJTE SE NIKAD PODVLACITI ISPOD TESKIH PREDMETA MA KOLIKO BILI SIGURNI U SEBE I MASINE, CUVAJTESE JER NIKO DRUGI NECE DA VAS SACUVA
 
Rale, dobro si prošao.............

Jutros išao do Bg-a po kola, posle sa drugarom do Kragujevca, odvezao ga kupi auto što je juče gledao, onda se vratili kod njega i do sada udri po pivu.....
 
@Rale 83
nema ti druge .., sve sto budes vise mirovao , to ce ti proci brze .. ,, budi srecan kada s na tome zavrsilo :ppozdrav: aja moram danas da pravim jasle za jedno jare , trebalo bi da se jari , cekam prekupca za prasad, na 160.oo ( mesano muski ,zenski )_
 
Mi nismo bas takvi vernici,bice minimum 2 kolenice,slaninica,suvi vrat...a kao predigra kobasice na rostilju...
na Veliki petak .. ovde neko nekog zajebava,, ili se salite .. ne bio vam ja u kozi da se tako ponasate na VELIKI PETAK.. razmiljateli ljudi da imate decu .. a ne samo da se najedete .. nisam neki vernik ali sam ostao ziv .. na SV. JOVANA .. PA KO RAZUME SHVATICE :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh