Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre podne sejao suncokret, a sad se vratio od lekara. Mogu samo da vam svima kazem, ZAJEBITE BILO KAKVO TRETIRANJE FURADANOM I SLICNIM PREPARATIMA. Jedva sam ziv! Jos ja nisam ni tretirao, vec sejao i valda udisao cestice koje sejalica iduvava. Ned;o Bog nikom.
 
Danas ps selu "jurio" moje mangalo, i na kraju kad sam ga našao zateko sam ga u očajnom stanju, zarđalo i sjeban motorčić pa sam ga po podne osposobio, trebaće ovih dana... Posle malo dremnuo i sad odoh do pečenjare na pivo....
 
Ceo dan sejao...deset dana sejem tretirano sa Furadanom i za sad sam citav.A za probleme sa izduvavanjem cestica...kupite Becker sejalicu i necete imati taj problem...
 
@Mirmag a sta ces ko nema pravu sejalicu taj mora da budzi ovako nesto. :osmeh::osmeh:
313m0ci.jpg
 
Pre podne sejao suncokret, a sad se vratio od lekara. Mogu samo da vam svima kazem, ZAJEBITE BILO KAKVO TRETIRANJE FURADANOM I SLICNIM PREPARATIMA. Jedva sam ziv! Jos ja nisam ni tretirao, vec sejao i valda udisao cestice koje sejalica iduvava. Ned;o Bog nikom.
Mene je pre 15-tak dana vise osasavio Prestige, nego Furadan. Prvi dan sam radio sa njim, i osetio sam da sam se namirisao, i bolela glava. Posle dva dana sam radio sa Furadanom i nista. A opet sa druge strane, moj drug prskao psenicu, malo duvao vetar, a on bio u traktoru, i nije mu bilo bas dobro. Dakle, obavezna dobra maska.
 
Ja danas radio u fabrici kao po obicaju. Ceo dan dizao palete i delove. Evo postavicu vam neku sliku da vidite kako izgleda mesto gde izlaze palete sa delovima iz magacina.
r73mvk.jpg
23tfifn.jpg
 
jutros napravio kuku na T40 , onda išao u šumu sjecnuli i iščekrkali 15 metara drva pa večeras konačno digao glavu na mom MTZu
upravo se vratio sa folklora
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh