Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas napokon posejali kukuruz i soju
2rrxwgn.jpg
 
Zasto ne sejes fergusonom, nego trosis gorivo i traktor na sejanje? A njiva ti je svaka cast. E da mi u Srbiji imamo ovakve njive.
 
Juce proveo dan kod Francuza, kafa domaca rakija, ugradili plin u pasata.. druzili se, upoznao i Neboju Kostovica,klopa domacinska . ,pecenje je super a domaca rakija .. uh kako me je izazivala ..a ipak sam probao jedno 2-3 nisam smeo vise zbog ..voznje , nazalost
 
Isao po robu za radnju u Silbas, pa u Backi Petrovac, kalkulacije cena, istovar sve u svemu pao na nos od posla. Sada malo komp pa u horizontalu.
 
Ja cijeli dan radio magistarski, sutra rano ujutru idem u Tuzlu kod profe da mu odnesem materijal. Predveče napravio neku stalažu za cvijeće (po ženinom hitnom nalogu), posle štemao rupu u betonskom temelju od ograde. Sad jedem neke hrenovke, kopam po nekom japanskom forumu u potrazi za informacijom hoćel se snimat druga sezona serije "Infinite Stratos", odlgedaću jednu epizodu nove japanske serije koju sam nabavio, "Tokko", pa ću da dovršim knjigu koju sam sinoć započeo, pa na spavanje, valja uranit sutra.
 
Usluzno sejao...nikad kraja.Navalise svi od juce kao poludeli...svi bi sad do uskrsa da im posejem...e ocu,bole me...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh