Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kod mene slava danas , bilo mnogo gostiju , čak i ''Lazarice'' me posjetile iz mog KUDa
evo gosti tek što su otišli , sutra nastavak , ako preživim i sutrašnji dan znaćete


@zorane
pa nisi valjda moderator i svojoj ženi , oćeš da je banuješ ako ti ne napravi pitu
 
odradio prvu smenu na poslu od 6 do 14:00h sad cekam da pocne utakmica ARSENAL - Liverpool.........nadam se pobedi Tobdzija.........:)))))
 
Danas pravili devojkama babine,malopre otisli gosti.Nazdrao sam se kao vepar zirovnjak:probaj ovo,probaj ono,jel slano,ljuto,kiselo,dovoljno slatko...
 
Prepodne bio do Žablja na vašar pa onda malo do Tise pa ručak pa spavanje :spavam: i popodne sa prijateljima tj sa članom Duja sedeli i ::prica:::ppozdrav:.
 
Odmaao , pa isao kod taste u goste malko , pa kod prijatelja ( kad tamo vruci cvarci )pa na jednu vodoinstalatersku intervenciju i sad idem malo i kod sestre u goste
 
Jutros pomagao komšiji da vrati traktor na točkove, prevnuo se noćas, posle išao na parastos, pa imao utakmicu....
 
Ja danas rušio neki bunar, srušio nadgradnju, postavio šalunge ispod, ugradio poklopac, postavio armaturu, zalio to sve jakim betonom, pa sad imam mnogo više mjesta u dvorištu. Posle se okupao, bavio se magistarskim radom 2 sata, pa sad čačkam po forumu.
 
danas crveno slovo, po dvoristu i oko stoke , predvece pustio 3 prvotelke malo da se istrce i pasu oko sat vremena, jos malko pa na spavanje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh