Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa da znas ako bude vetra da cete stvarno imati tezak posao sa rostiljem, ali ni ja ne bih odustao. :ppozdrav:
 
Greška u koracima ali mi koji ležemo u 2-3-4 dan računamo od podne. :osmeh:

Ako me od sutra nema na forumu da znate da su mi lovačke kobasice od muflona došle glave... :haha:
 
Danas imao dve utakmice,ponovo se provukao bez batina, bić gadno dok kukuruz ne poraste :haha: Sve u svemu lep dan zaradilo se malo ::novac::
 
Eeee pre par godina kad sam počinjao da sudim (bio pomoćni arbitar) skupila se grupa navijača, nakupili kamenja i kestenja i prikivaj mene u leđa, tri meseca mi leđa bila plava.....
 
Na jednoj utakmici patikarske lige sudija uzeo pare od obe strane.posto smo bili u gostima domacini pobedili naravno.Kako lepo puca korner zastavica preko prsljenova,strast Bozja:haha:
 
Pokušao da prskam voćnjak, ali nije išlo, onda sam postavio pumpu i sklopio creva, zalio ga i pričvrstio stadla šljive sa debelim koljem i kanapom, da ih vetar ne pomera.... :)
 
Ujutru u 4 izasli da bacimo ureu posle spremanje drugi put nekih 20jut a sad zavrsili premestanje tockova na John Deera! Ako bog da sutra pocinjemo sa setvom kukuruza ::traktor1:: :spavam:
 
jutros po stali, pa izmerih ulje u traktoru, kad ono ....AAAAAAAAAA, na minimum, rasipa na sljur, pa za ulje u carsiju, pa oranje 20 ari, pa kruni kukuruz do veceri, sad komp i forum
nisi jedini danas sa uljom , jad kda sam izvadio mjerač iz T40 umalo nisam pao u nesvijest , nesmijem ni reći koliko sam dosuo , od kako sam ga kupio nisam ni gledao a manometar ne radi jer je puklo crijevo , prva prilika stavljam crijevo da bude kako je ''onaj'' odozgo rekao

ja dovezao dvije prikolice drva i na brzinu spremio bager za sutra (podmazivanje,sipanje goriva,zamjena akumulatora,zamjena kašike)
čak smo uspjeli da sastavimo vlatka šurakovog jer od kad asmo donije lamelu nismo imali vremena da ga sastavimo , moram da se pohvalim da je sastavljanje trajalo oko pola sata , od momenta stavljanja lamele do momenta paljenja da se proba visina kvačila
moram reći ''bravo mi''
 
Savo nesumljamo mi u tvoje kvalitete, samo da kažem, bravo majstore. Danas ništa nisam radio nedelja nego sam sa mopedem obilazio novonastale njive zasađene malinom, šta će biti to niko nezna ali svako je kod mene proširio zasad samo ja nisam, e sad dal' ću ispasti najpametniji kad budu ovi vadili ili najluđi vreme će pokazati, a možda bude jedno jaje jedan kg malina, ako bude onda plug i vadi trnje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh