Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Spemao prvi put,jos ostalo za sutra malo i za sledecu nedelju 10jutara tamo gde jos vlazno(crno)
 
Isfrezirao tri parcelice, išpartao vrste da sadim malinu, moji za to vreme izgrabili stare maline i spremili sadnice sutra bi trebalo da sadimo, večeras dovukao prikolicu drva, sad da se spremim pa malo do grada... Za danas dooosta....
 
Spremao ceo dan.Ostade mi 0.5 k.j otprilike i puče bolcna na spremaču.Napravio sam drugu pa se sutra moram vraćati nazad da završim.Evo delić posla,ubacio sam druge bolcne na mesta ispod samo da se dovučem do kuće.

 
joj u mene sexa , jutros odnio kod tokara dijelove da mi se naprave za hidraulični volan i onda u mjdjuvremenu čekajući to rastavili šurakovog vladimirca da se vidi šta je sa kvačilom
pracnove navarili i rasturili ga na pola , odnijeli lamelu na nitovanje , išli u nabavku još nekih dijelova i kada sam u povratku naišao kod tokara vidim da mi ništa nisu uradili , umalo se nisam šlogirao
dodjem kući i na brzinu zavarim one spone na rusu da bih mogao otići da premjestim istražnu bušotinu
i još nekih poslova sam uradio

a da napomenem da sam izgubio okasti ključ uniorov 27-32 , i da sam slomio krutu račnu za gedore takodje unior , nemogu opisati koliko popizdim kada mi se alat izgubi ili polomi jer znam kako mi je teško kupiti kvalitetnu alatku
samo da pijem , sada bih se napio kao govedo
 
Hteo da prskam šljivu u cvetu, ali me je vetar sprečio ceo dan duva kao blesav, pa sam išao da nakosim ovcama trave kod ujaka ! :ppozdrav:
 
Kod nas se pod sexom misli na nešto drugo, a ne na ovo? Ako je ovo sex kako onda zovete ono što je sex? :sta: :osmeh:
 
Savoris, ti si definitivno moj omiljeni komentator na forumu.
Neposredno i neuvijeno...
 
Završili onu prikolicu, dotero grajfer od drugara da sutra tovarim stajnjak, sklonio sa placa prikolicu da nesmeta sa fergom itd i prođe dan.
 
Cini mi se da bi neko bolje prosao da je cutao jer se radnja zvana sexanje nastavila. :haha: :haha:

Danas nista kao i ovih dana sto ne radim nista samo odem do faxa nekad i udjem malo...
 
Kod nas se pod sexom misli na nešto drugo, a ne na ovo? Ako je ovo sex kako onda zovete ono što je sex? :sta: :osmeh:

e vidiš da ja objasnim ovaj način sexanja
da se tebi li nekom drugom desi sve ovo što sam nabrojao i još X stvari koje mi je bilo mrsko pisati , i neko te uveče pita ''šta si radio danas?'' ako ne odgovoriš ''bio jeebena stranka'' ja dajem glavu na panj

znači ajde da malo ljepše kažemo , danas mi je bilo super i vodio sam ljubav sa traktorom , samo što je on bio odozgo

a za mene važi ona parola ''ono što nas ne ubije to nas čini jačim'' tako da se ja ne brinem puno za današnji dan jer sam od danas jači ;)
'bem ti smajlije kad su dalekoEDIT

a evo idem da bacim TV sa balkona jer čujem u drugoj sobi da žena gleda ''ono'' stvorenje zvano BOKI13
neko će da leti , TV,žena ili boki
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh