Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
krecio, pa sam posejao u basti malo stocne repe, sad mala pauza pa opet krecenje
 
Bio sam odsutan neke 2 nedelje,za to vreme pripremali za kukuruz,prihranjivali jecam,psenicu itd.Vidim ovde ima dosta promena ne znam de mi je **greška a de glava... =.= :)
 
Ajde Savo ne gubi nadu, kakav pticiji grip. Mozda malo rus vise potegao sutra ima da bude ko nov.
 
Prihranjivali psenicu ali nismo mogli swe :udri: Ostalo nekih 10jutara gde nemozemo ni ovako da udemo.ali zito je exra.

img1433.jpg
 
Mi nemamo claas-ove,mf-e,jd-e,new hollande...Mi jos uvek radimo sa starim i isluzenim masinama,al' eto nekako nam je zito ovakvo.
29caue1.jpg

A verujem da nikad ne biste pogodili koja je sorta,
zito do oranja sto se vidi je farmer bobov (valjda) balaton!
 
Roberte žito ti je za 5+.Kod nas u ataru nema ni jedno takvo.Danas menjao hladnjak ulja na J.D-u ugradio sam mu od Rusa pa ću sutra da vidim kako se ponaša temperatura.
 
Juče i danas tapacirao sedište od rusa ispalo dobro na kraju ,bolje nego što sam se nadao sad je ko direktorska fotelja:haha: ,stavio sam slike u "tapaciranje kabine."
 
u skoli pre podne posle forum ceo dan i sad jos malo spavanje pa ujutru u 4 moram da ustanem da ucim srpski koji mi se popo na qr..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh