Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
do podne išao ganjao neke papire , od podne pa do mraka kopao sa bagerom
sreća pa me sada malo šurak zamijenio u frezanju bašti , za divno čudo već 3 dana radi sa traktorom i još ga nije pokvario , čisto da ne povjeruješ
 
savoris znas kako se kaze zatisje pred oluju .Ja malo oranje frezanje sve u svemu dan proveden na traktoru
 
Danas pomagao komšiji preminula žena,katastrofa, u poslednjih 20 dana kod nas u selu osmoro preminulo...
Eto tako da sam ceo dan proveo na kiši, smrzao sam se....
 
do podne išao ganjao neke papire , od podne pa do mraka kopao sa bagerom
sreća pa me sada malo šurak zamijenio u frezanju bašti , za divno čudo već 3 dana radi sa traktorom i još ga nije pokvario , čisto da ne povjeruješ
..eee slatko si me nasmejao ..a ja taman pomislio ..pa sto dade suraku ,da nesto ne zajebe ima vremena ..takve su oni cudne sorte ljudi ,samo nas iznenade,,ha ha :haha:
 
lozio pusnicu ,pravio jasle ma nista narocito u servisu me niko i ne trazi ..zabrinem se po malo ...ova nemastina ne valja ,,ne pise nam se dobro ..ali koga sisa ja sam po podne slatko odmorio da ne razmisljam i da ne tupi mnogo...sada nalozzio jos ..aa zagrejala se dobro ima da is cedim slaninu ..ha ha
 
Juce sam trazio od drugara rasipac da probam sa duplim tockovima da bacam AN na zito, pa sam ga danas oprao jer mu se nije video boja od prasina...(juce ga terao ceo dan) pa cu ja sutra da probam, i bio kod drugara na alvaluk, kupio OLT od 6 redi

img1416.jpg
 
Odveo decu u skolu, pa malo kafa, pa stala, pa oterao 2 praseta u komsiluk 28 kg prosek, pa natovarim jos 2 za u tazbinu,
pa oteram, kad tamo... starcu se ne svidja jedno manje(25kg), a razume se k'o Jana u kriv ku...c, a bio na merenju, ...ja popizdeo....

e sad da ne bismo dizali frku, progunem, vratim prase, natovarim mu drugo , i taman da ga ubacim u prikolicu, zgazim nezgodno i iskrenem nogu....

Pa kod majstor Kira u Usce na izvukivanje noge, i bicu u kljuku 15 dana sigurno,
naravucenije: Sa tazbinom ne skartaj, teraj to u p...m...
 
Bio sam prekoputa na poljo-fakultetu da posetim jednog asistenta, i dobio sam od njega jednu veoma zanimljivu knjigu: "Mehaničke i termičke povrede u poljoprivredi".
Interesantna je između ostalog i zato što su u njoj priložene fotografije u boji raznih povreda. Čini mi se da, kada bi ih ljudi videli, dvaput bi razmislili šta i kako rade oko mehanizacije.

Autori knjige su: Ratko Nikolić, Zlata Janjić, Lazar Savin, Timofej Furman, Radojka Gligorić, Milan Tomić, Mirko Simikić i Jelena Nikolić.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh