Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

E super kardan , da znam kome da se obratim ako bude trebalo . Imam u planu za koji dan da kupujem polovnjaka , najvjerovatnije bas sa taj sto si stopku radio.
 
Da nemaš konektore za sijalice za b klasu?Stavio nekad ksenone sad moram vratiti stare, tehnički mi pojeo živce.
Razumno technicki su postali bas strogi.
Tebi treba ovako nesto (Slika)

Nazalost nemam na lageru jer i ja kupujem samo kada zatreba.

Ti bi naj jeftinije prosao da kupis konektore na odpad ili preko Aliekspresa ako ne ima i orginal kod mece.
ddbe208974d5c42a36ad5f9de75990a0.jpg
 
Jel još neko gledao onaj klip iz LING-LONG-A kako Kinez dere mačku???
Jesu lagani na hrani, sve jedu
Nego ako se ker koji davi pačiće zove PAČAR
Kako zvati Kineza koji jede mačke
MAČAR????

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Svaka cast, jos samo da se prelakira
Nego jel postoji tema na forumu vezana za kerove?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Na zimu razvijam biznis, pravim kucice da se popuni budzet, materijal je jeftin, paleta koliko hoces, malo sindre i srafova, nece biti dosadno😀😀😀😀
 
Dali mozda znas svinjska osoka koliko okvirno sadrzi hranjivih elemenata korisnih za ratarske kulture i koliko bi trebalo da se posipa po hektaru da bi bilo neke koristi od nje
 
Код течног стајњака је проблем тај чиме год да лечиш животиње прво се излучује преко мокраће. Било који антибиотик или хормон долази у земљиште и полако долази до стварања резистентних бактерија и свега осталог.
У њој има азота у амонијаку и калијума.
Све што је потребно за младе биљке.
У фирми су заливали тифонима али се одустало од тога због цене горива(мислим да ће се вратити на то врло брзо).
Око 5 м³ по хектару ако се добро сећам.
 
Nazad
Vrh