Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

I moja zastitna sredstva komplet kod kuce. Sve obezbedjeno za predstojecu sezonu, vestak, seme, chemija, dizel. Sad samo zdravlja.
 
Poslednja izmena:
Sad ste me uplasili, ni dzak jedan nisam doneo kuci.
Hemije pak ima nesto od prosle godine

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Danas i soja izredjena, sutra prskalicu da sastavim,povarim popucano i na sejalici izmenjam zupcanike u donjim kucistima i moze da krene sve.
 
Danas malo koristili situaciju.Kad imate ovakvog komšiju.
7a6e8e80a53b659f1089619f0db37a5c.jpg
a4b9dcb45ab8bdbefc0a557b5c66a91f.jpg
5e1a001f628348878c5180373f36644d.jpg
bb4f2831a63260505e1386af38552261.jpg


Sent from my HTC U12 life using Tapatalk
 
Evo sestrić i ja malo sredili 560 zetov dizne filteri bosch pumpa dihtung izduvne grane, pumpa vode creva, spone itd itd
Ali koš napravili
Mali smo još pa može i na kapiju
Ujak stari JORDAN drevni košarkaš, sa tregerima i HTZ cokulama
9a4eec5426e3e5307f8648835dceb498.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Jeste i rastom je isti kao ja KRKAN
A i ja sam bio plav dok me je zivot mazio
Kasnije postadoh GARAGAN

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja se jebavao sa špartačem tupanjac treba da preradim da radi bez pilota.Skinuo sedište i korman menjao plastične čaure na baterijama.Čekam još točkove sa onim crtalom da mi stignu od nedelje.Nije u nekom sjajnom stanju valjda ce me poslužiti dok nekupim drugi.
 
Cale vari prednje motike na Tupanjcu, nesto ga zeza aparat za varenje, mada i godine ga stigle. I tatu i aparat. Izgleda da cu od nedelje traziti neki Kzubr CO2 i polako preuzimati te sitne poslove oko mehanizacije.
 
Boki jel ih u šablonu vari ili?
Radio sam to ali sam uzeo jednu sa novog špartača što je stigao u selo pa pravio šablon!!
A verujem da sad taj šablon ni FBI nebi našao gde se sakrio po selu

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nema sablon, ali ima neke svoje metode uz pomoc "stapa i kanapa". Jedan je uradio i dosta se zadrzao oko njega, ugao je pogodio ali nije zadovoljan varom, nesto ga zeza amperaza na starom varstroju.
 
Nema sablon, ali ima neke svoje metode uz pomoc "stapa i kanapa". Jedan je uradio i dosta se zadrzao oko njega, ugao je pogodio ali nije zadovoljan varom, nesto ga zeza amperaza na starom varstroju.
Slaba struja domaćice spremaju za sutra
Sve rerne u selu rade
Daj ga na trofaznu

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh