Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Oduvek sam voleo zimi još od 1 srednje, imali smo bus kad smo prva smena koji stigne pred školu 45_50min pre prvog časa, jbg iz sela krene 6:20 stignemo u Bač 6:40 a prvi čas 7:30
Ujutru u kafanu i kava čaj vinjak tako nas stariji učili
A leti sam išao motorom od marta aprila krenem i opet septembar oktobar, mada septembar i oktobar sam jako retko išao ćale mi pravdao brali se kukuruzi i repe je bilo
Tako i pola maja i jun, košenja, pripreme za žetvu itd
A kad smo gladni pobegnemo u Gradsku kući na kolenice sa renom iz sača


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Tako sam ja jednom preterao sa vinjakom u prepodnevnim časovima na glavnoj autobuskoj stanici u Rumi dok sam čekao bus za Sr.Mitrovicu pa otišao u školu onako taman kako treba.Nit .ebati nit sedlati. 😂 Toga dana sam popravio sve ocene. 😂 Profesorka iz hemije me pohvalila uz ovacije i još pitala otkud nisam aktivniji kad tako rasturam hemiju. 😂 Iz Srpskog izdeklamovao Fatu Avdaginu od a do š....
 
A kad idemo posle podne u školu, skupljali smo se u selu u GANG cafe bar kod male autobuske
Komšija drzao GANG i uvek častio vinjak pre škole
Vinjak je super piće, kad nisi siguran kakva je rakidžona uzmi vinjak neš pogrešit
RUBINSTEIN je institucija stvoren da te mami da se oždereš, ali ne smeš, onda ga zaboravljaš i odvikavaš se!!
Gorki nije loš ali ostaje ukus u ustima!
Kajsija je vrh kad je prava!!!! Puno je plagijata na tržištu!!
Viljamovka je vrh ali TAKOVO!!!!!!
Stomaklija je za iskusne alkose koji su utrnuli
Piva su za ždernice koji vole da loču pa vole dugačka pića!
Iločki traminac je vrh ako je podloga dobra a vozač iskisan, izaziva haludže
Crno vino je za likove koji piju čašu, misle na zdravlje, i baš su fensi
Špricer je šljakersko piće, nemoš vivo biti loše koliko je soda lekovita
Lako se nosi, i kad si gladan i sit uvek klizne!! Baš onako OGUGLAŠ na BANATSKI rizling i njegov ukus i hemijsku formulu složićemo se nema veze sa groždjem
Cvajer, zaboravljeno piće pio se u krajevima gde je loše groždje i principu 2-PACK lošeg groždja pila ga paorska sirotinja kao i DUDARU , KURUZARU i REPOVAČU nisu imali bolje a i ovo je VATALO
Zato RUBINSTEIN!!




Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Možemo da otvorimo Viber grupu sa nazivom:"Svi mi koji smo se otrovali od vinjaka"! 😂 Odavno ne konzumiram žestoka pića a dan danas kada osetim miris vinjaka Bogu dušu da ispustim.Hoće to tako kad se nema kantar tj.mera u piću pa se pređe litar lako a kad te stigne i udari na sve moguće komponente ne znaš šta te snašlo.Posledica je u vidu gadosti, evo i sad se ježim dok pišem ovo. 😱
 
Ja uvek imam meru, pijem dok se ne userem
Vinjak sam par puta pokusavao da pijem i nema sansee, ne ide nikako!!
Ne odgovara mi onaj miris..
Dok lepa ljuta rakidzonka, uhh, to moze uvek
Pivo pijem u izlasku i kuci a rakiju obicno u svecanijim prilikama jbg ne ide glabati flajku u nekom otmenijem drustvu


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh