Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Zanimljivo da nema centralnu žilu, inače ne bi ga isčupao nema šanse... A čuo sam da oras treba presaditi dva tri puta, i ispod sadnice staviti crep, i onda navodno neće imati tu centralnu žilu...
Ja kad sam isto vadio jedan oras, radio je jcb 4ka,i sa rusom tako isčupanog nisam mogao ni da mrdnem... Al je bio gooolem.... Od tad uglavnom koristim usluge kombinirke za te poslove, ma milina, nema kidanja mašine ni čoveka...
 
Dobio je sinoć uzeo sam mu tel obrisao sve pa od beton pa u usta škrbava!!
Pa sunce ti idiotsko on 20g zelen 1,7m možda 50kg i kurči se
Resetovao sam ga prvim šamarom

Није добро шамаром, у тужби се добије повреда угледа и части као што није добро ни да се пусти крв... удри у груди, у главу, у стомак... боље толеранцијом :)
 
Може да тужи и добије на суду. И да се после окреће као рингишпил на улици хоће ли га тужени сачекати или налетети на њега случајно. Поготово у гужви ај ти знај одакле је долетела флаша или песница.Ту треба добро размислити да ли тужити.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Sam je tražio !!!! 👊🤕
Namesto da taj zvrndov iziđe na sokak i "snimi situaciju", pa kad vidi šta se dogodilo, ili pomogne, ili se pravi blesav, on se dovatio mobilnog da snima !!!!
I nek si ga "snimio", Luka, ruka ti se pozlatila !!!!! 🍻 :ppozdrav:
 
Trebao je pomoći ako ništa drugo. A i ti si reagovao u afektu a to nije dobro, mada kažu da čoveka treba j....ti kad mu je najteže jer ovako nije zanimljivo. Ne stajem ti na muku samo okrećem na šalu.
 
Ljudi o čemu vi pričate, da li imate decu od 20 ili 25 god. ja ih imam, deca nisu kriva, nisu imali od koga da nauče šta treba da urade u datoj situaciji. Nisu bili u vojsci, ratu, nezgodnim situacijama, mazimo ih i pazimo. Sin mi skoro priča, kako je pomogao nekome da pogura kola jer su stala na sred puta, tip mu se nije ni zahvalio i šta mislite hoće li ponovo nekome pomoći ja mislim da neće. Svi smo ekslozivni u nekim situacijama, ali opet nisam za nasilje i tuču.
 
Nazad
Vrh