Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Prošle god sam obećao sestriću bazen i zimus na akciji kupim neki 5m cevasti ram prečnik oko 90_100 dubine, sa pumpom i filterima za 7 crvenih
Izmedju betona i bazena smo stavili neku plastičnu penu 10_12 mm debela u rolni dobili od komšije, naravno bazen je kod zeta u kući jer kod mene u dvorištu je bazen "NEMOGUĆA MISIJA"!!
A zet se bavi samo ratarstvom pa mu ne smeta za prolaz traktorom od prskanja soje ne tera traktor do žetve iste
Super je bazen juče svetac pa sam ceo dan otpadao u bazenu bio sam fer pa sam na bazen poneo kutiju sladoleda, gajbu piva, lubenicu i ćevape
Razmišljam juče pošto živim sam na spratu u 140m2 a kuća se greje na soju mogao bi u jednu sobu da ubacim bazen i fora bi bila kupanje zimi
Odraditi malo hidro izolacije u slučaju defekta i ubacit bazen 4_5m prečnika, prazniti ga pumpom u odvod u kupatilu
Za par dana verujem da bi se voda ugrejala na sobnu temperaturu 25_26 celzijusa bilo bi to full kupanje zimi


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
kolege napravio sam kolica za puza od 9m motor na gornjoj strani i kad sam ga stavio vaga mi podize mi se zadnji deo puza...koje su duzine prednje cevi a koliko zadnje gde na ramu..ja stravio od 3,5m prednje a zadnje od 2,5m duziine.ako hoce neka mi neko napise koliko je kod njega na puza duzina cevi od kolica ?
Napravi neki protiv teg

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Napravi neki protiv teg

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Platim bugarina da sedi na kraju i resena stvar... ma jos treba tockovi da idu napred i bice bolje,kad dodjem s posla kuci jebavacu ga kako znam i umem

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ove godine ludnica sa bazenima. Ja sam uzeo krajem juna na buvljaku u Subotici onaj sa stubicima od 3m za 8500din, ujak je isao pre desetak dana isti taj bazen 20000din. Posto se zna sa prodavcem u prici kazu da su njih trojica (tri tezge jedna do druge) ove sezone prodali zajedno 4000 bazena.
Juce sam opet pitao za taj isti bazen, sad je cena 24500din.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
I onda se žalimo kako ništa nije dobro a nestašica bazena.Još Vule treba da steže. :ppozdrav:
 
Ozbiljno ti kazem to ti je najlakse i najbrze kad je sve vec gotovo gde da ponovo prepravljas

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ozbiljno ti kazem to ti je najlakse i najbrze kad je sve vec gotovo gde da ponovo prepravljas

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Ma kakvo prepravljanje,lako cu da skratim cevke nije problem ali videcu jos napred da poguram ceo ram i tockove..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ako ti ne treba duzi istovarni deo da mozes da pridjes dovoljno blizu gde treba da kipas moze i to

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ma meni je problem kad mi dodje kada da je tovarim moram na ulicu posto imam komsije preko puta mene poredjaju kola kao da su multimilioneri a ona ne vrede nista sve krsevi..prosirrio sam kapiju na 6m i opet ista pesma,zbog toga mi treba visina..za istovar mi lako u halu ulazi i kamionska i kiperka sve to ide ovo jedino zeza utovar

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Resen problem
29f8dd350eb0a387e35ff5d5aa7f0cc2.jpg
9c6832644b785f6d59ee48f75218ef45.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
I ja juče popio 12 komada za ceo dan, kolega i ja najmili se da iznesemo neki šut, i pili, i pili, o jedared veli on meni, eeee, jbt-e, jesi ti " puštao vodu" ?
On to zove "moram da zviždim"....
Rekoh, jok, a ti ?
Konstatovali smo da smo ceo dan tamburali po pivu, a nismo "močali" !!!!!!!!
Sve izašlo na leđa !!!!!!!!!!!!!! :ppozdrav: 🍻
I ja kad nešto radim kad popijem 6 piva ko da nisam ni jedno. Ni da me pipne... samo se nadujem i teže radim. Rešio sam da više ne pijem pivo dok radim. To je bacanje piva. :)
 
Ladan vinjak dok radiš, čisti prašinu!!
Onda špricera ladnih, al ne tankih!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh