Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Kažem ja to ne bih u životu kupio. Koliko vidim svi koji ih imaju ne traju im nešto dugo. Vrlo brzo se probuše. Verujem da ima i kvalitenijih
 
Pa jel te tera neko da kupis?
Traju onoliko koliko ih cuvas. Recimo ako nisu postavljeni na odgovarajucu podlogu stradaju od dole prilikom tumbanja po bazenu, usisavanja i sl. Ako je na naduvavanje hoce macke da ga probuse, ali platno verikalno moze da strada samo od ostrog noza!
Kod nas se 2 marke pokazale dobro a ostali su krs.
 
Ја сам имао тај са обручима на надувавање мачке и врапци су га редовно бушили али имао сам оне самолепљиве флеке и решавао рупице за минут. Сада имам са цевима ове монтажне и он ми је екстра вреди сваку пару.
 
Ove godine ludnica sa bazenima. Ja sam uzeo krajem juna na buvljaku u Subotici onaj sa stubicima od 3m za 8500din, ujak je isao pre desetak dana isti taj bazen 20000din. Posto se zna sa prodavcem u prici kazu da su njih trojica (tri tezge jedna do druge) ove sezone prodali zajedno 4000 bazena.
Juce sam opet pitao za taj isti bazen, sad je cena 24500din.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Danas: popio pivo, popio pivo, istovario zmajevku slame, popio pivo, istovario zmajevku, popio pivo, popio pivo, otišao da legnem... Jbš posao...
I ja juče popio 12 komada za ceo dan, kolega i ja najmili se da iznesemo neki šut, i pili, i pili, o jedared veli on meni, eeee, jbt-e, jesi ti " puštao vodu" ?
On to zove "moram da zviždim"....
Rekoh, jok, a ti ?
Konstatovali smo da smo ceo dan tamburali po pivu, a nismo "močali" !!!!!!!!
Sve izašlo na leđa !!!!!!!!!!!!!! :ppozdrav: 🍻
 
kolege napravio sam kolica za puza od 9m motor na gornjoj strani i kad sam ga stavio vaga mi podize mi se zadnji deo puza...koje su duzine prednje cevi a koliko zadnje gde na ramu..ja stravio od 3,5m prednje a zadnje od 2,5m duziine.ako hoce neka mi neko napise koliko je kod njega na puza duzina cevi od kolica ?
 
Nazad
Vrh