Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

550XPG
aeb6d47713591e08acfeead03b97ee47.jpg
 
Ja sam danas isto orao kad pri kraju njive komsija seko neko granje i sve nabacao kod mene gomila velika auu ispizdeo sam .okrenem traktor i plugom kad grunem u ono sve prebacim u njegovu psenicu pa dokle vise,prosle godine mi prebacio sto sam tockom usao u njegovu njivu i to vrlo malo a on sad ovo cekaj da vidis bato kako ja j.....

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Taj je uporan izgleda..
Meni ostavio njegovu stenu u njivi
Isto plugom u rikverc mu vratim pa da vidimo sta je sledece.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Sledeće je da dobijem plavu kovertu!!
Opet sam zvao i molio da se smiri da ga ne bih nalupao konjina ima 70g i neće mu prelomi zarasti nikako!!!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ti matorci su najgori,jedva cekaju da se zakace za nekoga i posle tuze

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Imali smo jednog otputovao je u vecna lovista..
Zvao da kaze da ne prskamo kukuruz, njegove pcele piju vodu na barici u nasoj njivi!!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni su se zalili kako nije uzorano i ovrseno u februaru!
Takodje su se zalili sto je posijan kukuruz jer onda lopovi i divlje svinje prolaze kroz njega, a nema ni jedne stabljike kukurza da je povaljana..
 
Ja sam tako jednog napusio na kapiju moju,dosao da mi kaze kako smo mu osmudili detelinu a laze pas kad smo prskali gledali smo da ne ide tamo... jos on ma vi ste bre i usli u moje auu ja poludim i kazem mu da mi pusi k... i sve po spisku... na kraju ispalo da on sa tim rodjakom me govori sto mi dao njivu da radim pa mu krivo bilo i onda dosao da sere samo... lepo mu kazem idi na geosrbija pa pogledaj medju nisam presao i plus ti si prvi spremao i orao za detelinu ja sam samo nastavio oranje,vratio u tvoje brazdu i to je to...vise ga nije bilo i ne jaljam mu se **greška ti budalu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Кинези почели припреме за аутопут, (биће отварање пред изборе). Одкуд оволика
земља, ми кад оремо све је камење.
4e43b220dbe747f35206506c08f3ad9c.jpg
e93c9166f7a61a9612fbb8c527d29a68.jpg


Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Има рудник, угља 3km низ пут. Oвде почињу да праве петљу ма аутопуту.

Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh