Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sika, ja sam taj problem rešio pre par meseci sa dve cele glavice belog luka, jednu odmah posle uboda a drugu smazao idućeg jutra, i već sam mogao da hodam na tu nogu. To sam uradio jer sam na net-u pročitao da nam uvaljuju antitetanus vakcine kojima je poodavno istekao rok. Nemoj da mi veruješ, ipak se radi o tvom zdravlju, samo ti iznosim moj primer od jesenas. Inače danas mi bili prijatelji iz Bora i dobro smo se družili uz gulaš i roze vino. I dalje nedeljom ništa na zemlji ne radim, pa neka me ovde neki i zovu neradnikom. Vidim da i oni nemaju baš nešto više od mene.
 
@Sika
Nemoj da se zezas, sutra zorom kod lekara i da primis tetalpan. Trebao bi da ga primis odmah a najkasnije za 24 sata od uboda.
 
Danas uz pomoc drugara izbacio kukuruzovinu sto sam nasledio od dede iz supe (posle 7 god) i doneo 30 bala togotke , posle izbalirao jos 92 , doneo i spakovao
 
Danas bio na sajmu pazario prskalicu ,i nisam baš oduševljen sajmom kao da mi je prošle godine bilo zanimljivije.
 
jutros otišao poravnjao neku zemlju i pofrezao jedno povrće , pa imao goste , pa premjestio istražnu bušotinu , pa išao u goste kod sestre i na kraju geldao Djoleta kako je otres'o Nadala kao dijete slinu
 
Danas je bilo cupavo....
Prvo su me iznervirale misirke oko 6 jutros, kre-kre-kre-kre-kre-kre-kre-kre-kre-kre-kre, a prozor otvoren :zli::zli:, uh..... sve sam im zivo poravao, da mogu da ih dofatim, bila bi supa k'o 1!

Sredjivao stoku, pa pomagao ortaku oko prese pa svratimo na po jednu u prodavnicu kad tamo pala trampa za neka kola, ...op 2-3-4-5-6, i ja ko zvecka pijan, pa malo odremao na prikolici, pa posejali njemu nekih 20 ari pa meni 50 ari, pa stoka... u stalu kad udjoh, iznenadjenje, krmaca se oprasila te nju sredi i sad komp i dezuranje, jer treba jos jedna da se prasi...
 
2ztk9ah.jpg

sw8t5h.jpg
 
Jako dosadan dan.... Nista radio nisam,malo sto sam nakrupio za stoku i nahranio ... Treba se odmoriti za sajam.... :osmeh:
 
Danas zevao po gradu, gledao neke traktore ali mnogo zacepili, kiša ceo dan pada, nikako da prestane....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh