Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam od Čačka do Beograda (na Lešće) stigao za 1h i 40 minuta sa mazdom 626 2.2ccm 4x4, a išao sam preko Topole, Mladenovca, Vlaško Polje, auto-put, ali to je bila 100% nebezbedna vožnja....
 
Ja ostro vozim,uvek u visokom broju obrtaja,ali nerizikujem,tipa preticanje u krivini,ulazenje u makazice,i slicno.Kad sam se ozenio,malo sam "omeksao" desnu nogu,ali opet dosta brzo.
 
istice mi registracija . a osigurao sam soferku .. idem danas da je zamenim .. a jooj i keder nov ee .. keder kosta 2.210.00 pa ne mogu verovati . skuplji keder (guma) nego bregasta ?? aaa imacu novu soferku za samo 800 din koliko me skosta osiguranje ..pozz :ppozdrav:
 
Jutros išao na vašar, tamo zabacili malo više piva i pečenja, došao oko podne kući spavao do sad, sad malo da se obavizam pa odoh ponovo na vašar....
 
Danas citav dan odao po gradovima!! PRvo bio u Bijeljini pa zatim u Etno Selo pa onda u srbiju na planinu CER posle toga za Sremsku Mitrovicu pa onda se vrati za Loznicu iz loznice za ZVornik iz Zvornika do jesnog sela i onda kuci sada stigao!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh