Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drugi dan slave i na okupu ja, moje dve ćerke, treća je fotografisala,njihovi momci i drugari, a ja sa onaj čupavac u karo košulji.
slava-za-net.jpg
[/IMG]Ima još neka boca vina pa da je "osušimo"

slava-za-net.jpg
E ljudi,a ja sam vam ovaj prvi sa leve strane,i uhvatili me u kadar dok sam vrteo paklicu,a izgleda kao da sam pijan,ali nisam nego ne znam sta mi je bilo.Tad smo razgovarali ja mislim o poljoprivredi,i bilo je nesto zanimljivo,pa sam napravio bzvz facu.A ova devojka preko puta mene je jedna moja Beba Kucka(i tatina kucka @milovan 64),koja mi ne da da radim nista oko poljoprivrede,i ja moram da radim krisom od nje,i to nocu,a ona me posle muci po ceo dan.:ppozdrav:
 
Dobro drustvo, a jel ono buduci zetonja grli buduceg tasta. Milovane legenda si, drugacije sam mislio da izgledas.:ppozdrav:
 
Na čelu sofre je tata od momka najstarije ćerke Julijane, do mene je Katarinin momak koji je sa kolegom harmonikašem došao sa svadbe gde su imali pauzu. Stariji sin je bio na putu do Beograda da sluša koncert onog čupavca Sleša, a mlađi sin juri po dvorištu i ne voli slikanje. Mama je na poslu. Hvala, brate Duško na pozitivnim ocenama.
 
Danas od 7 do 12 nisam izašao iz garaže, radio na tegu, još malo pa je gotov. Posle otišao kod komšije u Zagone na žalost, umro mu otac, kad sam se vratio nastavio da radim na tegu, zapalila mi se majica al nisam nekim čudom zaradio opekotine. U 6 otišao i pokosio detelinu, jeo i sad se zavalio pred komp, slomljen sam jbga.
 
Danas ujutru odvukao brata da gha previju u domu zdravlja pa onda osli gosti jedni pa drugi itd uglavnom citav dan gosti i sada komp i odmor!
 
Baca znas da smo blizu granice i prolaze turci a moraju se bar jednom zajjjj da naspu pogresno,e onda kad takav dodje u servis da se to "prospe" nastane guzvara oko njega ko ce koliko da uzme. :D
 
danas rasklopio frezu posto mi je curalo ulje pa posle pomogao clanu cetiri hrasta da vuce djubre
s4th7l.jpg
[/IMG]
2qcgv29.jpg
[/IMG]
 
E, danas sam se baš naradio. Radio sam na strništu cjeli dan. Najprije sa satvospremačem,
sejanje-lucerne-2011-hoste-foto_16781389_17468744_18925889.jpg

a zatim je slijedila sjetva lucerke.
sejanje-lucerne-2011-hoste-foto_16781389_17468744_18925878.jpg

A navečer još sam i kosio.
Sutra ču to još jedan put proči sa drljačom, a poslije još sa valjakom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh