Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas strugao malo nekih drva,skupljao i slagao alat,i tako ponesto sredjivao,sve u svemu nista preterano i nista novo.
 
E, danas sam se baš naradio. Radio sam na strništu cjeli dan. Najprije sa satvospremačem,
sejanje-lucerne-2011-hoste-foto_16781389_17468744_18925889.jpg

a zatim je slijedila sjetva lucerke.
sejanje-lucerne-2011-hoste-foto_16781389_17468744_18925878.jpg

A navečer još sam i kosio.
Sutra ču to još jedan put proči sa drljačom, a poslije još sa valjakom.

nit' je ovo sjetvospremač nit' je ovo valjak
jesi li ti siguran da si ti danas nešto radio :haha: :haha: :haha:

ja danas iskopao jedan temelj za neku zgradu , zemlja je u dtoliko suva kao beton

image115r.jpg


posle toga započeo da radim signalizaciju na T40
pa onda otišao da uradim čovjeku jednu njivu sa roto drljačom , on jednom prešao sa tanjiračom i smiješno bilo za pogledati , jedva da se zna da je išta radio , RD je zgazila to u jednom prohodu
 
@savoris
ako dobro pročitaš vidjet češ, da sam napisao, da ču sutra iči sa valjakom. A što se tiče priključca na prvoj sliki, ja sam mislio da ovom vi kažete sjetvospremač. A ko ne, molim te reci mi kako se kaže, da ču znat za u buduče.
Pozdrav
 
@ fendt&fendt mi to zovemo roto drljacom

Danas smo produzavali tj prosirivali supu, nikad dovoljno pokrivenog prostora !
 
Danas kod komšije raspremali od svadbe, usput pili i jeli da se ne baci.... Sad se spremam da ujutru poranim na stočni vašar da komšiji oteram neku prasad i da vidim cene kako se kreću...
 
Matiću ako je to jedan dan u mesecu što ide uz ku..c nije strašno ali ako je 10 dana onda je to neka magija i moraš naći neku čokoladnu da to skineš.:haha:
Danas tamo vamo i prođe dan.
 
I u Kosjeriću postoji to pravilo? Kod nas se to isto priča, ali niko neće da prizna da mu je uspelo... :haha:
 
Ja ponovo do Beograda na Neonatologiju, da obiđemo jednu malu kučku od 650 grama, koja će, izgleda da se izvuče, jer je veliki borac, po rečima lekara. Molimo se Svetom proroku Iliji Gromovniku da tako i bude. Opet će da me braća sa foruma kritikuju, što sam jurcao k`o blesav, i što sam zauzeo treće mesto iza bugarskog Kajena, i niške 607-e. Ovu drugu nisam smeo da jurim, jer sam mislio da je "presretač".
 
@savoris
ako dobro pročitaš vidjet češ, da sam napisao, da ču sutra iči sa valjakom. A što se tiče priključca na prvoj sliki, ja sam mislio da ovom vi kažete sjetvospremač. A ko ne, molim te reci mi kako se kaže, da ču znat za u buduče.
Pozdrav
ups , pardon , nisam znao da se radi o jezičkoj barijeri , kod nas se to zove roto-drljača :ppozdrav:
 
Kosjerac da je jedan dan bilo bi dobro nego nešto često takvi dani.O tamburanju čokoladne nisam razmišljao.
 
@Milovan64
Koji ti je rekord do Bgd?
Ja magistralom 1.45h sa mojim jugicem,prosle godine.Ojacani trapovi i budzen menjac.
Ove sa Lanosom nemogu ispod 2.15h,vise auta ima po putu.
 
Jutros sam stvarno morao da žurim zbog prisustva lekara. Od Kovanluka do Dušanovca, gde je već bila kolona zbog Gazele, auto putem preko Batočine, sat i pedeset minuta. Inače, nisam takav da jurim po svaku cenu, samo gde je bezbedno. Mečka 180 c može mnogo više ali ja neću. A ovo je stvarno, da su me na auto putu pretekla samo dva auta o kojima sam pisao. Nije mi ludačenje praksa, ali jutros se tako moralo, i to nikom ne bi savetovao, ma kako se to nekima činilo "muški". Tako stoje stvari, brate Nikola.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh