Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bio u Rumi , nikoga od gore pomenutih nisam sreo iako sam šunjao kao manijak a izgubio sam negdje SR karticu telefona pa nemam ni brojeva , jebiga

a jedan lik koji je već obećava već nekoliko vašara da se nadjemo opet slagao , neću ja da ga imenujem neka se sam prozove ::lose::
 
Došao jutros oko 4 sa sabora, i to smo prevremeno otišli, izbi neka tuča, počeše da pucaju flaše po glavama pa mi uhvatismo tutanj, onda nas policija zaustavi uzmu drugaru dozvolu, tako da je bila malerična noć... Jutros ustao oko 9 otišao na bazendole odradio svoj deo posla, a sad odoh da pokosim oko kuće, da uspremim za sabor, u ponedeljak stižu gosti, dolaze mi na prenoćište 12 promoterki... :osmeh::osmeh:
 
Došao jutros oko 4 sa sabora, i to smo prevremeno otišli, izbi neka tuča, počeše da pucaju flaše po glavama pa mi uhvatismo tutanj, onda nas policija zaustavi uzmu drugaru dozvolu, tako da je bila malerična noć... Jutros ustao oko 9 otišao na bazendole odradio svoj deo posla, a sad odoh da pokosim oko kuće, da uspremim za sabor, u ponedeljak stižu gosti,
HTML:
dolaze mi na prenoćište 12 promoterki.
.. :osmeh::osmeh:
Bome nije Ti lako ::pomoc:;
 
Došao jutros oko 4 sa sabora, i to smo prevremeno otišli, izbi neka tuča, počeše da pucaju flaše po glavama pa mi uhvatismo tutanj, onda nas policija zaustavi uzmu drugaru dozvolu, tako da je bila malerična noć... Jutros ustao oko 9 otišao na bazendole odradio svoj deo posla, a sad odoh da pokosim oko kuće, da uspremim za sabor, u ponedeljak stižu gosti, dolaze mi na prenoćište 12 promoterki... :osmeh::osmeh:
joooooj jel mogu i ja kod tebe placam duplo
 
Ranom zorom na čupanje pasulja pa popodne vršidba i stigao da završim pre utakmice sad čekam drugo poluvreme
 
ljut bosanac sto danas nisam dosao u rumu bilo mo je stvarno lose juce sam presao 350 km juros kad sam ustao slosilo mi se zamalo da odem u hitnu ubila me glavobolja a nijke lepo lazem coveka tri vasara oce da plati pecenje a ja ne smem masno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh