Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas sam bukvalno spao s nogu, 14 sati bez prekida radim. Od 7 sam počeo da radim na tegu za Hurlimana, posle otisao u Bijeljinu na otpad da kupim jedan U-profil koji mi je zafalio, kad sam se vratio nastavio radove oko nosača za teg (biće slika) i tako cijeli dan. Predveče nešto čačkao presu, sjeo da odmorim al kakav sam ja posle desetak minuta sam ustao da probam presu. Nekim čudom počela je da radi iako sam bio ubijeđen da bez majstora nema priče oko rada s njom, više o tome na temi Balirke. Nakon toga je vratio na mjesto, pokrio ceradom, parkirao traktor, dao junadima da jedu, očistio pojilice, išao do bašte i donio kantu jabuka, sad se raspremio i odo da se kupam, ima na meni kila metalne prašine od rezanja brusilicom.
 
danas apsolutno ništa nisam radio
otišao malo na pijacu pa posle prošunjao po otpadima , zombi možda smo se i sreli negdje
 
Vodio naslednika kod lekara pa isparkirao jednu mašinicu a kasnije je oprao.Prilikom pranja javio se jedan problem na mišini,napunio se gorionik vodom.
iz43rk.jpg

104rti8.jpg

x1hwus.jpg

11hfk3s.jpg
 
Ja upravo ispratio goste, tu su još drugari od dece, a slavili u čast zaštitnice našeg sela, Svete Velikomučenice Marine. Oko njenog manastira na severu Albanije i večeras muslimani drže večnu stražu u znak zahvalnosti zbog izlečenja dece. I tako vekovima unazad.
 
Popravio kombajn , probaoga , izvuko okolokucnu kosacicu iz garaze da se zena malo zabavlja , odveo naslednika kod sestrica na rodjendan , nacukao table na suncokretu i sad odmor 20 min uz forum
treba da naspem goriva u kombi i sklonim ga na pokoseni deo dvorista pa po krompirice za utorak
 
Lencarenje uz gomboce i hungaro ring,kasnije ce da se obidje majstor. Varijator voznje treba da je sredjen.. :osmeh:
 
Vecinom odmor,isao na neku sahranu u komsiluku,tu sam se malo kuvao na suncu,pa isao do naseg forumasa @milovan 64 i tamo ubio koju rakicu,posto je juce slavio slavu(naravno i juce sam prisustvovao tom dogadjaju).Sada debela hladovina i odmor,jer sutra je radni dan i valja nesto raditi,ako vreme dozvoli.
 
Drugi dan slave i na okupu ja, moje dve ćerke, treća je fotografisala,njihovi momci i drugari, a ja sa onaj čupavac u karo košulji.
slava-za-net.jpg
[/IMG]Ima još neka boca vina pa da je "osušimo"

slava-za-net.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh