Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas sam čupao neki pasulj, a posle sam zalomio nekoliko redova u vinogradu, sada je tip top. Moja stara kaže da je sutra petka pred Ognjenu Mariju i pred Sv. Iliju (nemoj sine ništa da radiš, ne valja se). Dal da je poslušam? Duša mi vapi za trosedom, a možda će i kiša. Bilo bi idealno... :osmeh:
 
Danas teren u jedno lepo Banatsko mesto.Pregled kombajna i merenje pritiska hidraulike.
i ? dižel' mu se u tim godinama :haha:


ja danas prvo odvezao neke trupce na brentu , pa pokosio jednu njivu , pa dovezao turu pijeska , pa otišao u šumu po turu drva i tamo zapao do jaja , sreća blizu mi drugar bio pa me kačio sa svojim 552
i večeras išao na defile folklora , super bilo
scaled.php
 
Ja sad stigao sa puta,isao za Beograd,i ceo put me je pratila kisa,a nocas izmedju G. Milanovca i Ljiga ubili su pljuskovi da to nije normalno.A sad na spavanje,dosta je za danas,a i pada neka kisica,tako da od nekog posla nema nista.
 
Lepo se uradilo.Kod nas ide do nekih 10cm dubine.Kada se poveća onda se plug zariva i vadi sante iz zemlje,nije nakislo ništa posebno.
 
Danas počeo da radim na tegu za traktor, biće slika na odgovarajućoj temi. Moram sutra ići da kupim novo staklo za masku za zavarivanje, ovo što sam kupio je podvaljeno, ništa ne valja, zavarivao 2 minuta i zabolile me oči.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh