Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima i toga...al' posto sam u expanziji sa kupovinom zemlje,
traktori sa kojim trenutno radim su ok,zapravo posto lepo vuku onog lemkena,za sad mi realno bolji ni ne treba.
 
Evo danas sam se i ja kutarisao belaja. Nakon godinu i 6 mjeseci rada, predavanja, 8 usmenih ispita, 8 pismenih ispita, 25 seminarskih, nekoliko stotina pročitanih radova i knjiga, otkucanih preko 400 strana teksta, 5 mjeseci snimanja rada fabrike na licu mjesta, izrade bezbroj simulacija, proračuna, dijagrama, statističkih analiza i ne znam ni sam čega sve ne, jutros sam, posle 2.5 sata borbe, magistrirao. Moje izlaganje je trajalo 40 minuta od maksimalno dozvoljenih 45 (35 slajdova) a potom su uslijedila pitanja i podpitanja (6 pitanja i 5 podpitanja) od strane 3 člana komisije. S obzirom da sam magistarski uradio ekstremno detaljno i uz veoma dubok prilaz tematici, pitanja nisu bila problem ali se mnogo odužilo. Uprkos svemu, podmetanju nogu na svakom koraku, najtežoj dodijeljenoj temi u zadnjih desetak godina i predjenih 65.000km na relaciji Janjari-Tuzla za godinu i 6 mjeseci, uspio sam magistrirati sa procječnom ocjenom 10.

Sad sam mrtav, al mrtav umora. Ukučanima sam zabranio da mi par mjeseci spominju Tuzlu, fakultet ili bilo šta što ima veze sa naučnim radom. Večeras će mi stići presa, pa se spremam da je dovezemo, maloprije ugradio rotaciju na 539.
 
Ajde, Selmire, neka je sa srećom potvrda da si mladost proveo nad knjigom, i neka ti ta potvrda bude od koristi, a valjda će neko to umeti da ceni.
A ja danas imao jednu humanitarnu akciju da polijem hiljadu komada paprike svojoj tetki koja se razbolela, pa ima lekarsku zabranu izlaska iz kuće.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh