Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jutros bio na bazenu, sad došao kući pokosio dvorište, oprao auto pa odoh opet na bazen a doveče na sabor... Valjalo bi da su češće praznici... :ppozdrav:
 
Zadnjih dana imao posla oko prezentacije,jutros isao u Tuzlu, profesor je odobrio, 22.07. u 09.00 branim magistarski rad pred tročlanom komisijom. Konačno da se više riješim i toga pa da odmorim glavu kako treba :)
 
Mi smo u slamenoj ofanzivi,vec sam rekao,dok traje obnova nema odmora.
Celo prepodne presoavo,sad malo klimanje uz klimu i onda nastavak presovanja u od 17:00.
 
Uhvatio malo vremana i zatvorio radnju pa skoknuo sa mladjom cerom u grad. Prvo meni kupimo neke stvari za pecanje pa pokupim suprugu i u "******". Tamo sam bio jednom u zivotu i rekao sam da vise tamo necu uci, ali zena i cerka navalile i pristanem. Isto kao i prvi put kada sam bio. Ne j...e me niko od trgovaca ni za ic. Kao da sam dosao za moje novce da molim robu. Popizdim i odemo u "****". Ljudi druga prica, osoblje ljubazno predusretljivo i normalno tu pazarim alominijumsku lezaljku sa dusekom za suncanje cena 5.000,00 din. Mogu reci da su i jeftiniji od onih. Izvinjavam se urednicima za pominjanje imena trgovina, ali morao sam to je bilo jace od mene.
 
Poslednja izmena od urednika:
mojkosta.jpg
mojkosta.jpg
Danas u 14.25 dobio sam prvog unuka Konstantina Kostu Vujnovića.Danas je moj život dobio smisao.
 
Cestitam @vebra neka je unuk ziv i zdrav :veseljak::::super::::vino::

Inace danas raspremnjivao po supama i kovao planove za more :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh