Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jutros nešto balirao djeteline pa posle toga balirao neku slamu , pred veče ništa , pojeo lubenicu i sada dežuram na relaciji kompjuter-WC
 
Ceo celcati dan radnja i zalivam travu. Bio sam i na sisanja, posle sisanja namestio prskalicu na hidropak. To je ona slavina kada sam isurio prste. Sada sam bolje prosao, samo sam bio mokar kada sam crevo pod pritiskom prikljucio na prskalicu. Posto sam ja brz posteno me okupalo dok nisam pobegao van dometa, ali i prijalo je.:haha:
 
UJutru rano otisao zgrnuti djetelinu dok ima rose da se ne obije lisce kada sam zavrsavao rodjak pobalirao i sve to pokupili pa kasnije rasklapali rodjakov traktor puuko mu saraf na pracnama od korpe i kosto ga 4 EUR a sav traktor morali da rasklopimo po polaaa kada smo to uradili tzabolila me glava pa sam odspavo i onda otisaoo da mu pomognem da sklopimo traktor!!
 
Skinuo pšenicu, prinos slab kod svih, sumnjamo na seme. Večeras demontorao anlaser sa kombajna JD 945 i utvdio da je stator u kratkom spoju. Moraće namotaji napolje, pa nov prešpan, pa da probamo.
 
ujutro kolegi sredio kombajn (alternator i prekidac za paljenje) , nakon toga izbalirao 400 bala slame , pa jos 200 pomogao spremiti, i onda prekopao 2 kubika zemlje za glistama za sutrasnji ribolov , otusirao se i sad jos malo prosvrljam prostranstvima interneta i na spavanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh