Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eeee, a ja mislio kad oseti dunje sa šifonjera da će paja biti usijan, a on ladi pajuuuuu.Onda knjigu u šake i učanje jer od paje nema leba!Njega u frižider.
 
Pravi sremac.

280plid.jpg
[/IMG]
280plid.jpg
 
Gospodo draga,imate chat temu u moderatorskom delu,molim vas da tamo predjete,
imamo clanove koji su nervozni zbog vrucina,pa meni upucuju smernice i otrovne strelice!
 
EEeeee druze pa nisu oni nastimani za nase podrucje :haha::haha::haha: Ovde da se pojavis sa 190icom svi bi gledali u njega kako je samo dospeo do sela , pa kederi od 3m su veliki , a na kabinama puckaju stakla (ili idu okolo , dok ja raduckam )
 
Ju pa šta će to onda biti?Kolektivno lađenje paje.Rale svi gledaju u kombajn i onda lepo naplata gledanja i u njivu i ne mora.
 
Ma daj narod vise nema paara da jede , radim za prebijanje dugova i za odlozeno placanje i to po ceni od 100savremenih , a kadpukne kais sto je puko , pa puko kad si sejao zito gde si uspeo da izores a nisi smeo da tanjiras jer ces se prevrnuti a meni ostavio ove brazdetine da gazim sa 10t na kaisu od 45mm sirine
 
Vec par dana,ujutro i uvece baliranje.A preko dana,kad pocne pakao od vrucine,onda hladovina,hladno pivo,krevet itd. :ppozdrav:
 
Braćo moja mučenici i prevrtači svete zemlje, da vas ovako podnapit obavestim da smo mi na Moravi oborili poslednje otkose pšenice i da smo se tim povodom lepo sastali gledajući pregrejane kombajne, seli u razore, uskupili džakove, i pomolili se i zahvalili Gospodu na zlatnim darovima žita od koga ćemo hraniti našu nejač i neradnike po gradovima do idućeg jula. Sada kada je sve prošlo, i nije tako bilo teško za preživeti na ovih plus 40 stepeni. Radilo se na "dobrobit države" koja nas je po stoti put prejebala, ali šta ćemo kad volimo zemlju. Pa neka košta, koliko košta. Laka vam noć !
 
Ma daj narod vise nema paara da jede , radim za prebijanje dugova i za odlozeno placanje i to po ceni od 100savremenih , a kadpukne kais sto je puko , pa puko kad si sejao zito gde si uspeo da izores a nisi smeo da tanjiras jer ces se prevrnuti a meni ostavio ove brazdetine da gazim sa 10t na kaisu od 45mm sirine
Kod nas rade za 70-80 savremenih i ne kukaju dok ne pukne.:haha::ppozdrav:
 
Prvo obisao pijacu (danas pijacni dan i crveno slovo do podne:haha:),pa potom u magazu i spremanje hrane za svinje pa bikove i na kraju za krave.Totalno sam prokljucao i udavi me prasina,sad sam se malo sakrio u kucu, a popodne me ceka izvlacenje osoke kod strica.
 
Danas zalada sekao komsijska drva sto prelaze preko ograde kod mene u dvorist i prave mi smece. Jes da im nije bilo pravo al se nisu puno bunili jel bi i njih poseko.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh