Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pograbuljao oko 3 ha i izbalirao preko 300 bala, sutra nastavak
 
Ujutru u 6 00 startovao oko kombajna , pa 2 x isao u veliku planu po kaiseve , pa nastavio sa kombajnom , ostalo jos sutra filteri goriva i ciscenje slamotresa , podmazivanje i sipanje goriva , i par zica i personalno i mazanje bOZE IMALI KRAJA
 
Juce ovrseno poslednjih 4 kj jecma, danas izbalirano 400 bala, odneto, potanjirano, podrljano, posejana soja postrno i povaljano. Navozao sam se traktorom da mi jos bruuuuuji u usima!
Sutra krece psenica, sto rece neko ranije, BOZE IMA LI KRAJA.....
 
Evo ja sam danas posle podne bio na utovaru , da vidim da li su sve moje masine utovarene.


30uq0xi.jpg


Bolje da nisam iso . Skoro nista od mojih masina nisu utovarili , a usput sam i ja malo pomogo na utovaru. Obecali mi da ce da stave nesto i od moje robe.
gde idu ove masaine da nije za barajevo
 
Popravio jedan Fiat Stilo, zatim Reno Lagunu, montirao stranice na prikolicu,Zamenio obe zadnje gume na traktoru , prekontrolisao sve gume na prikolicama , proverio signalizaciju ,kocnice.Kupio gorivo, zetva moze da pocne......sad idem da jedem.
 
Isao po robu za radnju u Silbas. Parketar upravo otisao, cela kuca bazdi na lak. Sutra dolazi ponovo.
 
jutros izbalirao ono sto mi ostalo od juce, posle doterao oko 600 bala. ostalo mi jos oko 150 - to po Vidovdanu
 
Gospodine @KR
Da li ste se obarili u tom "loncu" u vodi sa dodatkom sodebikarbone, ili ste samo promenili pol?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh