Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas izmenjao crep na kući što je grad razbio, malo oko ćumurane, dodavao drva i zatvarao ventile i ode dan....
 
''bacio'' 3 ture drva uslužno , izbalirao neku slamu komšiji i malo lelemudao i ja
oblačno je pa niko nije kosio za baliranje preko vikenda , tako da je presa malo ladovala
 
Danas(juce).....nista!!!Posto sam legao jutros posle namirivanja,bio na slavi (Vratolomija)kod sogora i ostali do zore.Jbg.....i tamburasi ostali i eto...! Lkl{
A sad,pre sat vremena otelili kravu.......bliznakinje!!
 
Bili u Temerin na vasar i dok sam se setao,pticurina PHOENIX proletela blizu mene...
photo0002.jpg
 
Kosio neku travu (1.5ha) sa Hurlimanom, to mu je prvi pravi posao da je radio, prezadovoljan sam, radio je bez problema. Posle bio u gostima, sad dosao, pa odo da namirim junad. Susa je vec poprimila katastrofalne razmjere, drugi otkos je 60-70% slabiji od prvog a treceg otkosa nece ni biti ako ovako nastavi. Vec se brinem za kukuruz, još se na njemu nista ne vidi jer sam ga jako duboko posijao al nece ni on moci jos dugo bez kise, a nje nema.
 
Danas sam ceo dan mamuran, sinoc bio dobar provod u Beloj Crkvi na koncertu, a i kasnije na splavu::vino::
 
Danas vukao drva, izvukli 20ak metara, nabacili na kamion 12m a ostatak za ćumuranu, ova sad ćumurana je pri kraju, čim izađe ložim novu :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh