Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Infovao prasice,pa onda počeo da pravim tešku drljaču.

Špricao(davao inekcije)od kuge.
Zavisi kako se gde kaže.


sta je to kod vas jos dozvoljeno ?

a evo i mojeg danasnje body bildinga

8c4168a3.jpg


6b0111d3.jpg


pas mater, natovariti je jos islo ali kod istovara samo nikad kraja
 
Bio na sastanak sa USAID-om za neke donacije, pa u magacin za robu, pa sa ortakom pravili prednji trap na golfa II( ne moze da sastavi 4-5 meseci), sad komp i forum...a da , kad sam us'o u kucu, zena mi saopsti da smo se prinovili :ppozdrav:, oprasila se dzudza, 13 kom +2 mrtva...
 
sastavio motor iz dva pokušaja na onome govancetu od kosačice , i to nije neki uspijeh , puca kao partizani i švabe ''43će
posle toga pokosio sa njom ostatak voćnjaka
a tek večeras sexa , naspem u vladimirca kanister nafte a nisam primijetio da mi je na buretu gdje je bila nafta bio čep bez gumice , i ''uvalim'' nekih 3-4 litra vode u rezervoar , popizdio dok sam dešifrovao kvar
 
ja sad dosao iz trezora isao da odnesem racune za akcizu pa cu sada jos malo ici da oparam okolo repu po medjama pa kacim parac za kukuruze pa pocinjemo nijh da paramo ima ih vec preko kolena
 
Kod nas je zbog "uskladjivanja s EU standardima" zabranjeno vec godinama ( pas mater i njima i EU standardima)
 
III ovogodišnja folijarna prohrana voća, sakupljanje trave pa protest u Novom Sadu !
 
bio malo do pik tamiš sa članom mindjušar i još jednim dečkom posle toga otišli malo do vršca poslom pa kad sam došao kući moji me obradovali pozivom za sud od prošle godine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh