Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nocas do pola 4 zevao po kompu i cekao krmacu da se prasi...ustao u 10, oterao sa ortakom 4 tovljenika na klanicu(467 kg ukupno), pa za robu za prodavnicu, pa malo kod clana @Nebojsa Kostovic cekao cerkicu iz skole, istovario robu u radnju, zaduzili, pa prodao 1 prase i sredio stoku i to je to.
 
jutros ustao u pola 7 sam stovario prikolicu deteline, pa otisao i doterao jos jednu isto sam - nabaci pa se popni spakuj, pa opet u krug :zli:

dodjem kuci doruckujem i taman sam mislio da idem da izbaliram jos jedan ha, kad mi otac rece bilo na vestima posle podne sunce i razvedravanje, i ja tako ne odem da baliram i posle tri-cetiri sata pocne kisa koja i sad pada, a otac mi rece - ja mislio danas utorak, od srede je razvedravanje zajebo sam se :haha:

inace mi otisao onaj adapter na adsl- u tako da sam 3 dana bio slep i gluv, ali i to je danas zamenjeno i sljaka
 
Jutros isao kod vampira da mi puste malo krvi, doso kuci seo za komp ni po sata poco da se raspada. Dosad sam se zlopaio sa njim sad izgleda da fercera.
 
Danas radio oko prikolice farbao i sklapao ,evo nekoliko slika..

2nlx10o.jpg
 
Радио неку инсталацију, смрзо се ко... Сутјесчанин, где има да се набави таква осовина и пошто?
 
išao ne otpad odvezao nešto gvožđa i to odmah pretorio u drugo gvožđe sa otpada :haha:
posle toga sastavljao berač . kraj se konačno nazire :ppozdrav:
 
Ceo dan u plastenicima, a šta drugo po ovoj kiši. A kiša lupa po najlonu, pa se muzika slabo čuje, al` ne bilo većih problema. Večeras po neka čaša rakije, nego ne uradismo se dobro.
 
Evo ja jutros bio malo na terenu i slikao sam ovog svajcarca koji je upravo bio u sred posla.

fz80fn.jpg
 
Do maločas bio na snimanju paklene kuhinje, sad sam zbrisao i ne vraćam se, aaaa onaj Sasa gadan tip....
 
Prodavao kukuruze danas na dzak otislo 1750kg neka navala danas, ni sam ne znam sta je :D

ps.Sto ne volim ovaj spartac, pa to je ne verovatno :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh