Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nešto pokušavao da zalijem kupus, i pustio mu dva sata vode kroz KPK, a on se ponaša kao da nije video vodu dve nedelje. Sahara. Ili još nešto treće, što ne znamo, a zajebava nas.
 
aldumaš. juče započeo i danas završio 30 zmajevki silirano i ugaženo,bilo je pakleno
 
Od jutros po Beogradu,jurnjava po prodavnicama,snizenja,itd...U toku velike pripreme za vencanje,i krstenje cerkice...Prolazih pored cuvenog novog mosta na Adi,nista specijalno...Samo izgoreli smo ko licne,idem da napunim kadu ledom...
 
Jutros u 5 poćeo s rolo balama u 10 završio i spavalo se vrućine su velike, par dana se i noćna smjena udarala po danu se nije moglo .. !
 
Juče pokupim zolju u papuču, između đona i prstiju, i ubode me u donju stranu srednjeg prsta. Bolelo je nekih pola sata i posle još bilo malo utrnuto nekih 3-4 sata. Kasnije je bilo dobro. Međutim od jutros mi je taj prsten otečen i deo stopala oko njega, nema šanse da ga savijem i neprijatan osećaj pri hodanju. Sve to nije ništa u poređenju sa svrabom oko tog mesta. Pošto se otok nije smanjivao, a crvenilo se povećavalo, otišao sam popodne kod lekara i dobio inekciju...
 
cijeli dan ja i šurak izvozili drva iz šume , najebao jer me vladimirac niz brdo potjerao , jedva sam ga obuzdao
onda došli kući da operemo malog ursuza što je kupio šurak , i večeras me ujede stršljen za čelo tako da sam zaglavio i u ambulanti , 'bem ti sreću
 
evo i djelić atmosfere sa prve borbene linije :osmeh:

image139s.jpg
 
Ne vidi se strsljen.Salu na stranu svaka cast.Ovo je bas borbena linija.Jedino sto si bio u ladovini.
 
Zapalo mi za oko.Dali je kod tebe obicaj da tanja drva tovarite u patos a deblja gore?Dali je to bilo pre ili posle ujeda?

završavamo ovaj sektor pa se tovari kako je gdje šta ostalo , inače ova kareta je niska tako da i nije teško dizati
ova tanka koja su dole su bila na kraju putanje pa smo ovarili u povratku kako smo na šta nailazili , valjda smo za toliko pametni :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh