Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Baš zacelo.Moš misliti zavejan nečiji auto.Kome smeta neka ga očisti.
 
i dalje pada , a ja zavejan .. nisu mogli danas da me ociste , raonik veci , od ovih do sada ... a sta ce biti neznam .. do kapije oko 30 met. sam izlopatao . a kako stoje stvari moracu i tih nekih jos 200 metara , e da nece da pada , bilo bi super,ali pada i dalje
 
@ N.A. Videli smo mi sliku, al nesmemo komentarisati :D ja pogotovo, sitno brojim... a devojka/ mogu slobodno reci i zena stoji za vratom, i posmatra me i moje postove. ti si mlad, samo ti navali na te guze. :haha:
 
da nebude kao sto je perica vodio kravu kod bika pa uciteljica pita zasto ti jel nije to mogao tata,ma mogao je al bik ce to bolje
 
cistio sneg do podne,pa od 15.00 do 23.00 na posao.direktori,sefovi svi u elektrani,prpa bato,mobilno u patos.kako cu da stignem kuci ,to me najvise buni.aj zdravo.
 
Namirio , protero jednom grtalicu pa autom kod postara pa ga ceeeeekao da mu dam uplatnicu da mi uplati internet , pa onda kod drugara zaglavio ferdju sa prednjim utovarivacem na sred dvorista i sad kuliram dok nedodje vrema da zena namiri a ja zatovreme treba da cuvam dete ( znaci sloboda za pola sata preturimo kucu naglavacke)
Ps . Doso precednik opstine u selo i angazovao jos jednu ultu sneg oko 40cm a 2 ulte odrzavaju 9 km puta + ulice koje nikad dosad nisu odrzavali .
Sutra ujutru zovem mesnu kancelariju da posalju masinu da mi ociste put , i jasam glasac i meni da ociste :haha:
 
Kod mene danas mali jubilej.
Deseti put čistio sneg.
s2wrus.jpg
 
danas odradio smenu,na poslu sve redovno pa isao kod kolege isekao mu drva,ono zena mu spremila rucak...uh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh