Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cistio parking, ali samo za jedan auto::namigivanje::, dolaze sutra mali pilici pa da ima covek gde da se parkira, i normalno radnja.
 
Jedva skinuo sneg sa Volva,upalio i skinuo akomulator da dopunim.
 
Jasam danas sa zetom i rođakom pravio Eskimsko iglo za moju decu ! Evo i par slika kako nam je to ispalo !
f0zocw.jpg
[/IMG]
154ilgx.jpg
iyq7f9.jpg
2rw1cid.jpg
mb1ojm.jpg


---------- Poruka napisana u 22:21 ---------- Prethodna poruka je at 22:17 ----------

6zbspt.jpg
 
e to ce vasi klinci da pamte doklegod su zivi,ja pravio sneska sa unukom, presrecan je. ja sam voleo kao mali kad otac zimi istera konje u avliju ili na sokak pa na pajvan u krug da se malo izjure a oni se ovape sve mokri a iz nozdrva siklja para,ili kad upregne cicu i zvezdu u sanke pa preko sela,pune sanke deca i vriska ,e kad je to bilo i onda je i sneg bio lepsi i kad ga lizem kao da je bio sladak ,cini mi se...aj zdravo

 
Poslednja izmena od urednika:
:haha::haha: kako si me nasmejao . Aj sto deca neznaju kakvog ludog tatu imaj , ali si i zenu iznenadio. :haha::haha:
Brate svaka ti cast. :haha::haha:
 

Danas čistili sneg, umrla ženina baba pa spremali za sahranu.
Zetor 7745 se muči sa zadnjom grtalicom, dubok sneg.
 
Juce sam prvo isao preko omladinske zadruge da zaradim koju kintu bila akcija da se nadje najzatrpaniji auto snegom ovo je bio moj kandidat.
09022012378.jpg

Pa kasnije isli na sisanje drugar i ja po ovoj 'ladnoci. :osmeh:
09022012054.jpg
 
Pa rekao si da se nećeš šišati dok ne prodju ovi Sibirski dani.Znači nisi izdržao.
Sada mi je jasno zašto si išao.Išao si da vidiš kakve ova devojčica ima čizme.
Bože mili čiji je ovo auto ovako zatrpan.Da li taj ima gazdu? Treba mu oduzeti auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh