Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa dok se vi sisate ja obrcem lovu s ledenicama, ima vec taj smek od stale jos samo malo ekstrakta od jagode dodam i pravac Frikom :osmeh:
f1fqe0.jpg

125j6vo.jpg
 
Danas nakon propalog pecanja štuke (pocrkali kederi u ladnoj vodi) naložio navečer vatru na Bosutu i malo smo mastili brke sa slaninom.

 
Do sad vec dvaput cistio sneg, kako ga samo kosava skida s krovova, igra se sa njime, sve mi staze napunila, nisu se ni videle odgore
 
Dan za nezaborav...cistio sneg pa me dzukela lutalica napadne i ujede za ruku...polomio lopatu(novu)na njemu.Posle po tetanus u hitnu,pa dosli ovi iz zoohigijene da slikaju ruku i naprave zapisnik,morao zvati Pasterov zavod u Novi Sad zbog besnila.U ponedeljak moram kod infektologa...ma UZAS!!!
 
Rastavljali Yugo,juce pri voznji culo lupanje i stao.Dan pre menjao majstor zupcasti kais,posto je bio preskocio za jedan zub i motor nije palio.Nakon skidanja glave vidi se lom ventila IV cilindra:
picture-001w.jpg

picture-011w.jpg

picture-013w.jpg
 
Pa rekao si da se nećeš šišati dok ne prodju ovi Sibirski dani.Znači nisi izdržao.
Sada mi je jasno zašto si išao.Išao si da vidiš kakve ova devojčica ima čizme.
Bože mili čiji je ovo auto ovako zatrpan.Da li taj ima gazdu? Treba mu oduzeti auto.

vala bas.....oduzeti i auto i vozacku dozvolu,ako mu oduzmu nek mi neko javi da izvadim merdevine i air bagove........ciji god da je verovatno nece ni trznuti posto verovatno(sigurno) nemoze ni da upali....
 
Pali taj auto na guranje,samo sto NS nema dovoljno duzine da upali na gurku,a i ako upali ima da napravi ekolosku katastrofu kao neka Laguna. :haha:

Inace danas ne radim nista,ne mrdam iz stana. :osmeh:
 
bas aljkavo od tog gazda :haha::haha::haha: ako ga nepali trebao je bar sneg ocistiti. a verujem da pali, majstorske su to ruke...
 
@Danger moj je najtezi posao da zadrzim kombajnera u njivi. :osmeh:

@Baca vidis da su kao ustrojeni od onakve slike oni se uhvatili auta i sa takvima da se druzim... :haha: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh