Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Dukej
To su obelezavali trasu kuda kamioni prolaze i razvlacili kablove,tek ce da gaze.
Nadoknadice stetu,najvise se placa detelina,e sad se ne secam kolko novaca ide,ja sam sa ekipom za utvrdjivanje stete sredio i naplati stetu kao da je detelina a bio je kuruz od 20cm.

Danas sretnem čoveka koji ima salaš pored moje njive. Kaže mi da su prethodnih dana bili teški kamioni na njivama i da su se zaustavili nekoliko parcela pre moje njive, pokupili kablove i otišli (iako je bila označena linija još nekoliko stotina metara). Izgleda da nema nafte u tom reonu. :osmeh:
 
Odo 11,00 krenem u šetnju u pravcu fakulteta.Uz put dobijem poziv jednog člana foruma koji me pita gde sam.Rekao sam mu da šetam pored fakulteta.On odgovori da ide sa ispita i da je poništio ispit jer mu je malo da mu profesor da 8 iz ispita i sledeće nedelje ide ponovo da polaže.Ima nas i takvih.Prošetali smo krug do Bul.Oslobodjenja i tu je svako otišao svojoj kući.
 
Susret Zvezdaša

Danas sam očistio maleni mobilni kredit tokom razgovora sa časnim N.A.
Tema razgovora bila je: Internet Forum vs studiranje.
Pošto je mlađani, časni, N.A. pametan čovek, za 5 (slovima: pet) sekundi došli smo do konzistentnog zaključka:
PRVO TREBA STUDIRATI a potom se baviti Internetom.

ogroman pozdrav časnom N.A.
Internet Bibliotekar
 
Pozdravljam Internet Bibliotekara uz sliku ljute masine sa terase Novog Sada.
1g4x2f.jpg
 
Spas od ćelavosti

Časni N.A. potpuno zadovoljava uzanse kvaliteta ludog Internet Bibliotekara.

Lepi moj N.A., evo tebi maleni recept protiv ćelavosti: maži ćelava mesta na glavi (kad za TO dođe vreme) bademovim uljem.

p.s. Mlogo mi se sviđa tvoj bicikl.

Voli te tvoj
Internet Bibliotekar
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh