Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Becarina pusta

Jesil ti razbacio stukaru danaske?

Danas kćer vodio na kontrolu kod doktora, onda išo rješit neke papire za Fiću, pa u voćnjak. A štukara danas "nije stigla" u vodu, al je zato svaki dan do juče bila u vodi i ništa. Za mraka ju zabacim i za mraka ju izvadim, al mauna, nema ništa.
 
Danas sam shvatio da mogu uspešno ekonomisati novcem.
Naime, do danas, uvek sam bio u bedaku što se tiče primanja i davanja novca (uvek sam više davao novca nego što mi je priticalo).
 
danas sam bio jako sretan samo ne znam da li moja priča ide u ovu temu ili u onu nikad ovako.izvlačio danas septičku kod krava i izvučem zadnu nije bila ni puna krenem po njivi i fino razbacim kad je iscurilo(bar sam ja tako mislio)odem da skinem lepezu da je negdi ne izgubim kako sam ja dotako kopču tako sam lijepo bio posran od do dok oči nisam mogao da otvorim a kapa je odletila 4 metra od mene a bila je u takvom stanju ili ti sranju da sam je tamo i ostavio .e sad mene zanima da li je sreća samo kad te tica posere ili to vrijedi uopšte važno da se zagovniš,ako je ovo drugo ja sad imam sreće i na prodaju.
 
@pankin

Ma kakva sreca covece, dobro si ti i prosao. Sta mislis da si nekome nesto govorio i usta bila otvorena. Izvini ali to mi je palo na pamet dok sam se smejao tvome postu. Izvini jos jednom.:haha:
 
ja sam još dobar jedan kod nas je zavirivo zašto je stalo a pumpu ostavio uključenu ,unutra bila mala dječja lopta kad je nabila cisterna pritisak i izbila lopu a moj čika jovo napravio salto al u rikverc a prvo ga lopta pukla u po čela a dok se digo zalilo ga 500litara govana tako da sam ja još dobro prošo
 
danas sam bio jako sretan samo ne znam da li moja priča ide u ovu temu ili u onu nikad ovako.izvlačio danas septičku kod krava i izvučem zadnu nije bila ni puna krenem po njivi i fino razbacim kad je iscurilo(bar sam ja tako mislio)odem da skinem lepezu da je negdi ne izgubim kako sam ja dotako kopču tako sam lijepo bio posran od do dok oči nisam mogao da otvorim a kapa je odletila 4 metra od mene a bila je u takvom stanju ili ti sranju da sam je tamo i ostavio .e sad mene zanima da li je sreća samo kad te tica posere ili to vrijedi uopšte važno da se zagovniš,ako je ovo drugo ja sad imam sreće i na prodaju.

Ma jok sad imaš sreće na prodaju.:haha::haha:
Meni se to desilo ali samo sa svinjskim sranjem.
 
Nisam se skoro tako nasmejao.Gde spavas nocas:haha:?Sreca je nekad tesko dostizna,a ti si je vala zasluzio svakim delicem fekalija na sebi.Uplati ti loto za svaki slucaj.Ako se izluftiras dotle.Ziv bio druze i nebi ti se nasao u kozi,barem dok ne dobijes tu sedmicu.:haha:
 
ma sreća što sam išo traktorom bez kabine pa sam bio ubundan pa nije bilo previše izloženih dijelova al je zato cisterna izgledala ko vešeraj sve sam poskido što je bilo zasrano i povešo po cisterni.
a čika jova odma ubo sedmicu
 
Moj pokojni deda je te klikere kaze jeo kao cokoladu.Ziveo covek 90godina i to vozio bicikl par dana nego sto ce umreti.E sad ne znam jel do vazi samo za klikere ili moze i u tecnom obliku.:haha:Nek ide zivot,ja nemam zelju da probam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh