Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danger je napisao(la):
e bas,da juce nije pokupljena ode 6 jutara u ............trebala je biti pokosena 2 maja,pa kise......polegla..........u utorak pokosena.......juce pokupljena i hvala bogu
@Na,ti to znas zapovesti iz biblije,ne lazi,kradi,ubi........ ::namigivanje::,posten covek,da samstobom u subotu vece sljoko ostala bi detelina,jos sam od oko 6h spartao suncokret i ostalo mi jos 1.5 kj da zavrsim al sam ostavio zbog deteline i sad to vise necu moci preci jer mu je juce vec bio zadnji voz jer je velik,a ti hoces da pijancim sa tobom,ja sam ozbiljan covek u godinama a ne maturant lokator moderator glavator ::namigivanje::
:haha: :haha: :haha:
 
i ja da nisam juce sakupio,izbalirao i nosio kuci ne bas potpuno osusenu lucerku sinoc bi bila sacuvaj boze jos mi ostalo 2 kj al jbg!! i da propustio sam i zavetinu jos i nedelja :udri: :udri:
 
Covek kad pije sa merom moze piti koliko hoce-Aristotel :haha: :haha:
Kako sam pre par vikenda dosao kuci oko 5 nasljokan kad cale budi u 9 kao jel mozes ustati za pola sata sat,ma nije problem mogu odmah samo ako je nesto za nabrzaka,pa kao caskom da odemo u sumu po 2 prikolice drva...otelio se jesam ali odustao nisam. :D
 
pogresio si sto si me odbio,tvoj posao bi bio da teras ruju po njivi desnom rukom a u levoj lava da drzis,al sta cu ti ja,na kraju bila jagnjetina za vredne
 
Po ovakvoj kisi niko nece ni primetiti i onda si na konju.

Ako oces N.A. da uhvatis da ti nesto radi moras ga zvati na neko slavlje tu ne moze da izostane, a ako je tu onda nemoze odbiti i da nesto uradi. Samo ga naruci najmanje 2 sata ranije jer po obicaju uvek kasni.
 
Ne, N.A. zovnes i kazes da treba da da intervju i eto ga brzom brziniom.
 
Ljudi jel vi kapirate da sam izasao u grad,subota navece pola 12-12 i on mi salje poruke da idemo ujutro da tovarimo bale i nije rekao da ce se ici oko 9-10,mislio sam da ide kao i ostali ljudi oko 7,radio sam pre 2g sa njegovim komsijom tamo se mora biti u 7.00 i nema minuta kasnjenja,a kod Dangera ko kako stigne :haha: :haha: :haha:
 
ja sam danas vuko vodu od bikova i oko djubreta malo sam se kaljuzo :haha: :haha: :haha:
15fk7du.jpg
 
Pre podne bio na terenu, uzimao mleko, pa mi otkazale kocnice, jedva glavu sacuvao :zli: Popodne pravio kocnice i pokisao ko mis. Gori dan nije mogao da osvane ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: Samo kad mi je ostala glava na ramenima...............
 
Nosio mobilni u servis ,samo pestao daradi i ne mozeda se u kljuci a posle toga do sad muku mucim sa kompom shokwave plugin me keca kao zeka .
 
nije ko kako stigne vec je rosa bila,a sto sad neides kod mog komsije :haha:,nadji bolji izgovor od 12h,poziv je bio u 22.40h :haha:,sta si se primio :D
 
Proveo solidnih 11 sati na faksu... (Bar da je bilo neke koristi od toga!)

Da nismo kolega i ja tresnuli po špricer, ne znam kako bismo izdržali...
 
Ne znam ko je mene zvao,znam da je neko stedeo pa slao poruke...


Veceras sam bio kod clana miroslavjovanovic78 malo sam mu sredio profil i komp,sad je sve odlicno,kasnije smo njegov brat i ja isli jos na koje pivo. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh