Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinoc pade kisa, pa nema posla u polju... prvo sam se borio sa mamurlukom, a onda posle podne isao u BIH, tacnije na bazene u dvorove, bilo je raznih pevaca, a usput malo smo se i kupali... sve u svemu ok provod...
 
da nas nisam imao namjeru ništa da radim
ali pošto sam sinoć trebao nešto da pokosim a bilo mi mrsko jer mi kosačica nije bila zakačena onda sam morao jutros
i tako dok sam zakačivao naidje još jedan mušterija da i njemu pokosim , pa dok sam njemu kosio njegov komšija me ''safatao'' da mu prevezem neko sijeno i tako ispade da ja skoro radio cijeli dan i u'fatio neki ::novac:: ::svaka cast::

što se kod nas kaže ''kako sam se nadala dobro sam se udala'' :D
 
Sklopio kosačicu,promenuo vezač na presi,zakačio balerinu da ujutro ako ne rokne kiša pograbim detelinu i to je to za danas.
 
postavio pumpu u da izbacim vodu iz bare u nadi da cu navatati malo sarancica treba nekom coveku da prodam ::novac::
 
Montirao sirenu na traktor (ne da je ušeparajuće!), pokosio travu iza kuće, proverio žito i okopao grobove.
 
Danas vrsio jos malo jecma usluzno. Kombajn radi kao curica ;) Sipao sam ulje za mjesavinu u gorivo, i sto je najgore u cjeloj prici, kombajn manje dimi, a jednako ide ;)

U tom selu sam vrsio dva dana i sav jecam sam skinuo. Imam za 3-4 dana svojih 12kj psenice, a sutra idem susjedu napuniti dvije prikolice jecmom. Malo po malo ::novac:: ide na kapaljku, al sve u svemu, fino... jos da nije bilo zajebancije s gumom i pumpom, JUPIII ;)



Edited by Mityoo: tema očišćena od off topic-a i molio bih članove da se malo više pridržavaju teme, ili da koriste temu CHAT
 
Montirao novu rotaciju... Iz četvrtog pokušaja. :kisa:

Barem se ne moram tuširati danas.
 
Ja sam danas imao turneju po selu.
Išao da nabavim lekove i primese za piliće, pa do kovača da otkujem kosu,pa me malo uhvatio pljusak, pa bež kući,pa još malo gostiju,sada na forum...

:ppozdrav:
 
ceo dan na salasu izdangubio cekajuci kombajn- barem sam prikolice sve dovukao i spremio sutra za zetvu!Pa sad, samo da vreme ne usere ::lose:: ::lose::
 
Balirao detelinu i popravljao kočnice na zmaju.... Valjalo bi preći u banat, a bata kombajn bez kočnica ne vozi u skelu! :nono: :nono:
 
North ARMY je napisao(la):
Spremam diskoteku za slavu,kosio uvratine na njivi,kosio komsiji sad treba da idemo po stolove,posla preko glave...

jel stolove postavljate na uvratine kako sam razumio :haha:

ja danas postavljao neke lampe na jednoj kući , došli stranci pa malo ::novac::
posle toga otišao na selo da kosim šljivik , tek dva reda pokosio i usled maga zaborava da dotegnem dva češlja slomijem jedan nož na kosi pa kući i taman zamijenio i sredio sve ono pade mrak majku mu ::lose::
 
radio u semenskom luku,i posle trebao da idem vrsiti psenicu ali kisa nije dozvolila :zli:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh