Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobio protivpožarnu nalepnicu i sad mogu mirno da spavam znajući da mi traktor neće izgoreti 2010. godine. :haha:
 
Bora je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
nadogradjivao jeb..ni kombajn , podigo bocnu kosu :zli: :zli: a sad kisica pa nemogu na vrsanje
@Rale83,jel zrelo žito i kod tebe,kad počinješ žnjeti,vršaj ::namigivanje::
Nije cika boro , ja zetvu pocinjem uljanom repicom jutros pali 1 otkosi sada malo ::suncanje:: pa veceras od 7 do otprilike 12 nastavak i ujutru od 6 do 10 pa koliko skinem.
Za prinos i primase nepitajte :zli:
 
išao tovario drva dok me kiša nije zeznula a ja kao ja trvrdoglavo magare nastavio i po kiši dok nisam rasjekao jednu gumu :zli:
 
IMT-550 je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Dobio protivpožarnu nalepnicu i sad mogu mirno da spavam znajući da mi traktor neće izgoreti 2010. godine. :haha:
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:

Trebao si da vidiš tu komediju! :D Došle dve gospođe iz vatrogasne službe, koje garant traktor u životu nisu videle. Zasele lepo za baštenski stol, i odma pitaju: čime ćete učestvovati u žetvi i koliko vam nalepnica treba? Kažem: traktorom, dam im dokumenta... I krenule gospođe da popunjavaju zapisnik. Samo frnule x-eve po navici: neispravan pp aparat -ne. Zamašćen motor - ne. Neispravna el. instalacija - ne. Varničar - taman sam zaustio da kažem da sam pre neki dan napravio... - NE!! O hebem ti sunce, koji sam se k.... mučio! :haha:
Potpisao zapisnik, dobio nalepnicu, hvala-doviđenja! ::svaka cast::

Već osećam njeno magično dejstvo! Osećam kao da mi murija sad ništa ne može, jer imam tu protivpožarnu nalepnicu! Ma i grom će se okrenuti 180 stepeni kad je bude video, tako je moćna sličica na njoj! :haha:

SVAŠTA!!!
 
Lupali beton kod kolege i dovlacili sut...pravi covek terasu po ovoj zezi...
Image Hosting provided by ImageBam


@Atilla Kada su poceli da izdaju te nalepnice,one su bile neka vrsta tehickog pre zetve.Trazili su bukvalno sve,a kada su ti dali papiric,ti si bio osiguran da te panduri nece dirati...sve dok nesto ne zaj...s!
 
Upolju nista jel je kod nas danas bilo zavetno polje medjutim opet su se neki napravili vredni bas na ovaj dan inace sutra pocinjemo zetvu pa ce secka za slamu imati vatreno krstenje :ppozdrav:
 
to su se nasi preci zavetovali da na danasnji dan nece ici u polje jer su se tog datuma desavale razne tragedije poput leda, pogibije od groma i slicno koliko sam upucen u sremu svako selo ima taj dan :ppozdrav:
 
Hvala na objašnjenju! Sada sam skontao! :D Ako se ne varam, Temerinci imaju takav Zavetni Dan kad svi idu u Crkvu. Lepo je to i svaka čast onima koji se toga još uvek pridržavaju! :ppozdrav:
 
Jutros balirao sogoru detelinu,posle malo :spavam: pa od 16h do 20h kosio moju detelinu,pa kod snajke i brata na rodjendan i evo sad stigli da vidim sta ima kod vas pa na spavanje! :cao:
 
Pograbulj'o 2 lanca deteline, i istovarili jecam. Dovece idemo da baliramo.
5u1s1z.jpg

9ao75j.jpg

2nvcp6x.jpg

21b0vu1.jpg
 
Pokosio 2 jutra deteline (mlade) ali doći do njive može samo preko jezera :udri: Trebaće nam traktori-amfibije :haha:
 
sinuo gumu sa kolica i sa splava - mora da se nose da se zakrpe, i pokosio 40ak ari druge lucerke - sabio je grad u zemlju i nju i travu daj Boze da bude 40 bala
 
Bio na pčelinjaku, prebacio sam nukleuse u košnice, lepo izgledaju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh