Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas ograbio detelinu....tako je bila lepa,ova kisa ce joj **greška sve po spisku :zli: :zli:....posle zavrsili sa zitom...sutra najverovatnije spasovdan!
 
bio na vašaru u Rumi , u povratku navratio kod člana čika Bore malo ::traktor::
drago mi je da imamo ''old school'' članova :ppozdrav:

posle toga malo :spavam: pa onda otišao prodao neka drva i odvezao pa sada opet :spavam:
 
savoris je napisao(la):
bio na vašaru u Rumi , u povratku navratio kod člana čika Bore malo ::traktor::
drago mi je da imamo ''old school'' članova :ppozdrav:

posle toga malo :spavam: pa onda otišao prodao neka drva i odvezao pa sada opet :spavam:
Mnogo ti nesto :spavam: :spavam: :spavam: :spavam: :spavam: :spavam: ima da se ulenjis ko polarni medjed.... :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :cao:
 
Jutros pokosio 1.5 jutara usluzno,zatim presovao uslizno,a veceras resim i upresujem moje deteline 1 lanac,210 bala,dosli kuci a ono kisa.Pokrili bale,pili piva,razisli se i sad malo forum itd.
 
E nama danas od ovog njesra kise pokislo 80 bala sena nestigosmo da pokupimo.
Iskreno-istinito.

A ima jos i ne upresovanog, nekako ce prograti ovo njesra
 
Inace... prekjucer parkiram kombajn u dvoriste i kako ga iberom vozim, tako dam ga i u dvoriste uvezao, da bi on prilikom stajanja samo krepao... kad se ugasio, pokusao sam ga opet upaliti ali nije htio. Posto je bio mrak, ajde, ujutro cu vidjeti sta je bilo, mozda je bas ostao bez goriva, al tesko... Izadjem iz kombajna i primjetim da mi prednja desna guma ispusta... o onda sam mu se naspominjao rodbine i svetaca za pun kamion...

Skunuo gumu i odnesem na krpanje, kad pukla i vanjska i nutrarnja. Popravak gume 410Kn (56€)... i dodjem na selo i namontiram tocak i gledam sto nace upaliti, drz- nedaj i skidaj pumpu s kombajna (radila je samo jedan dan od kako je dosla od majstora) i vozi ju na reklamaciju... Covjek ju otvorio, a u njoj trunja ljudi moji, da nije za vjerovati... nista, opet novi ventil za gasenje, jer je onaj poderan i zapinje i to je jos 50-ak €... Skinuli rezervoar, a u njemu trunja za dva prsta... I jucer jos stignem povrsiti pola kj jecma prije mraka, al skoro da zapadnem koliko je na jednoj uvratini blato...

Dan mi je bio ispunjen zivciranjem 100% ;)
 
ja sam juce vrsio zito, prinos slab ,mislim na spram mase i kako izgleda psenica. Inace prinos na 1.5 jutro 36.20 14% vlage 76 hektolitar mada cujem da ima i 73 hektolitar i jos se prica da tog ispo 74 nece ni kupovati, strasno bud ga nema, pliva u vodi ,j..u nas sa cenom i plus nece ni da ga otkupe
 
Bio na Najlon Pijaci u NS.
Kupio drugu auspuh za rusa (onaj kraći model) - 2600 din
Sebi rotacionu (neka turska) - 1000 din
Zaštitni prsluk - 150 din
Sirenu - 300 din

I onda sam se na kurvanjski način izvukao da ne platim peronsku kartu na autobuskoj stanici. Naime: tamo ljudi večito donose auto-delove i šalju ih autobusima gde bilo. I njih čuvari večito propuste bez peronske karte, jerbo ne putuju već samo predaju robu.
I napravim se ja pametan, dođem kod čuvara i pitam jel smem da predam auspuh... :D
Čovek me propusti i ja užđi u autobus onako s auspuhom pod miškom! :haha:
 
Pa kako posle ovoga kada narod ne zna sta je auspuh da i nase zahteve razumeju :udri: :udri:
Neuk narod, dzabe mi kukamo o nemastini i dr, niko to ne razume.Mleko krava daje u tetrapaku, i ostale nebuloze.Deca ne znaju ako im to niko ne objasni kako se sta dobija. Deca iz Beograda da nemaju obavezni odlazak u zoo vrt,ne bi nikad videli sta je domaca zivotinja uzivo.

Inace,ceo dan se jedim, pokisla sinoc upresovana detelina,podigli je na stranice pa neka se susi malo pa videcemo sta cemo dalje.
Poljoinfo je bensedin za probleme
 
juce ceo dan sa dedom popravljao kombi nekom coveku i uzeli nesto ::novac:: ,a danas isao sa prikolicom u zabran da nasecem kolje za pradajz i pritke za zajagode (neke pricane)...usput dok sam isao do zabrana gledao njive kukuruz se dobro drzi a jecam jos koji dan pa kosenje... :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh