Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dukanac je napisao(la):
Danas maline, svaki dan maline od jutra do mraka, i nocu kad spavam maline mi pred očima :zli:

Pa kad nećeš u snu da zamisliš kako se maline pretvaraju u evre... :haha:
 
išao odzubio jedan traktor , frajer je uspio slomiti ručicu mjenjača i ubaciti u dvije brzine i nije mu jasno zašto mu blokiraju zadnji točkovi :udri:

pa posle toga namontirali bočnu kosu na šurakovog vladimirca

pa večeras završio još jednu karetu od 2 metra :D samo da je naći još šume za sjeći
bogami zajebana situacija :zli:
 
šandor je napisao(la):
Bio sam u BG i sad idem malo da čupkamo travu iz repe sa porodicom :cao:
Ja sam ove godine izgleda uspeo da izbegnem ovaj posao, herbicidi su potrefljeni ko nikad dosad....
 
Da li si obilazio ovih dana ?? I meni se činilo pre nedelju dana da je sve čisto,ali priroda je čudo.
 
šandor je napisao(la):
Da li si obilazio ovih dana ?? I meni se činilo pre nedelju dana da je sve čisto,ali priroda je čudo.

Pričaj mi o tome... Da mi je samo znati odakle se stvorilo ONOLIKO ambrozije u soji... Jbt, kao da sam nju sejao! :sta: :udri:
 
Danas prskao protiv cerkospore, i jedan deo sam video(i to baš onaj koji je bio problematičniji) ostalo sutra!
 
necu mnogo pisati sta sam radio,slike ce sve reci,sutra zavrsetak,pozdrav za mityoo
nznd4z.jpg

33bkf4p.jpg
 
:D :D Samo onaj donji vijak si mogao da probušiš da ide kroz vinklu, ovako ti drži samo lim.....
 
@mityoo
Reci mi dali to koristiš i u kukuruzu i kakav je efekat. U posle podnevnoj vršidbi bi dobro došlo i na jesen.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh