Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas ništa, kiša ceo dan pada... Večeras išao sestričini na rodjendan pa smo malo zamanuli sa picem... ::rodjendan:: :ppozdrav: :veseljak:: ::prica:: ::vino:: ::000::
 
Pravio hvatač iskri na ovaj fazon.
Doduše trebao sam tanje da isečem one tračice na vrhu, tako bi mogao lakše da ih uvijem + savijem pa bi rupe bile manje... Ali neka, drugi put ću tako.

Mada može tu da se uglavi i parče žičanog sunđera čime se pere suđe i onda sigurno ništa ne bi moglo da pobegne kroz te malo veće rupe.

2q0pvsz.jpg


2uzuvqv.jpg


1z30w83.jpg


A sada cevčim :ppozdrav:
 
Zatrpao sam forum sa slikama u svim temama.Možda sam trebao otvoriti novu temu pa sve na jednom mestu?
 
Bio u Senti sa kolegom,odjavljivao tablice,pa isao do vatrogasaca po nalepnicu i proveru i overu PP aparata.
 
Popravljao instalaciju na traktoru i vazdušne kočnice, pa stavljao iskrolovce, upoznao se sa članom Danger, došli mi vatrogasci da pregledaju mašine, i tako stalno nađem još nešto da popravim, doradim, usavršim.... i prođe dan...
 
mirmag je napisao(la):
Bio u Senti sa kolegom,odjavljivao tablice,pa isao do vatrogasaca po nalepnicu i proveru i overu PP aparata.
kakvu nalepnicu ?

Danas natovarili i izneli nešto kukuruza
 
na kombajn i ona je dokaz da je kombajn atestiran od strane vatrogasne sluzbe i da je kao takav spreman za zetvu.tj bezbedan.
 
Aha, kapiram. Da li je potrebno raditi taj atest svake godine, tj da li je trajan, i koliko treba ::novac:: za to?
 
Ide to i na traktor...PP aparat ide i u traktor.Nalepnicu dobijam vec 10 godina.Mi ko da ne zivimo u istoj drzavi...Atest PP aparata vazi 6 meseci.200din.je provera aparata,a punjenje ne bih znao,posto ga jos nikada nisam aktivirao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh