Šecerna repa 2014

Iako je najavljena niza cena repe 2014 dali cete povecati povrsine pod njom

  • da

    Glasovi: 24 42,9%
  • ne

    Glasovi: 32 57,1%

  • Ukupno glasača
    56
  • Anketa je zatvorena .
Mindjusar jesi radio neku zastitu?

- - - - - - - - - -

Calic68;867603]Danas sam obilazo sa Kosanicem njive kaze i ako je oprskamo i ako je ostavimo ostace takvi listovi nece im se nista poboljsati, koren ostaje zdrav to je dobro znaci da ce biti lisca :) prvi tretman od bolesti pre zetve :D[/QUOTE
Sa Markom iz bajera?

Da kaze da ce to da predje to je normalno zbog visoke vlaznosti zemljista i hladnijeg vremena :)
 
Treci tretman protiv sirokolisnog korova, tokom nedelje ce dobiti i spartanje, pa ce najzad da prodise. Slika je od petka 23.05.
2014-05-23-13.jpg
 
Bakar je samo preventiva da nedodje do zaraze,ako je doslo onda je kasno za bakar.

Mislis?Koliko sam puta vadio iz mrtvih sa bakrom cak i u povrcu xhantomonas i ostale gluposti , samo stavi dobru dozu da lepo ofarba i nista se ne boj! Uglavnom preferiram Funguran OH,najbolji je i najteze se spira!
 
Poslednja izmena:
Mislis?Koliko sam puta vadio iz mrtvih sa bakrom cak i u povrcu xhantomonas i ostale gluposti , samo stavi dobru dozu da lepo ofarba i nista se ne boj! Uglavnom preferiram Funguran OH,najbolji je i najteze se spira!
Nemislim nego znam sta je bakar za bakteriozu.Papriku sadimo tridesetak godina pa imam dobro iskustvo sa bakteriozom i lecenjem same,a bakar u lecenju nije nista pa cak i onaj madjarski 80%
 
Nemislim nego znam sta je bakar za bakteriozu.Papriku sadimo tridesetak godina pa imam dobro iskustvo sa bakteriozom i lecenjem same,a bakar u lecenju nije nista pa cak i onaj madjarski 80%

Par ampula streptomicina i resis stvar.Jos nesto, treba ga ici za vreme rose, tada bakterije rade, uz pomoc nje i ulaze u biljku. Izvinjavam se na :off_topic:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh