Čestitke za ponove.

@Zarkov mali :)
Cestitam,neka te dobro sluzi :ppozdrav:
Ono sto se meni ne svidja,to je da nije bas okretan i pumpa hidraulika je vrlo osetljiva.Vec na 150-200 kg na polugama,pocinje da lupa.Ali,mozda to nije slucaj na svakom.U sustini,dobar je izbor i bices zadovoljan.Imam isti takav 2010. god.,pa pitaj ako te nesto zanima
 
Uzeo sam ga u Jugometal u Svilajncu, to je bio poslednji subvencionisani 549 na placu, a proCredit je stala na moju stranu i odobrila je kredit! Mi smo prezadovoljni izborom, i jedva cekamo da ga uposlimo!!
Neka je sa srecom i neka dugo sluzi :ppozdrav:ako nije tajna jel mozes da mi kazes koliko ce te izaci on?mislim novaca :osmeh:
 
Hvala svima, ali nemoguće da pumpa lupa na 200kg, moj 539 ne lupa na 400.. Plasite me,, njegova cena u dinarima je 1 379 400.. Nama je bila glavna stvar u odluci to sto je Duplak i sto su prednje gume 20..
 
Taj imt 549 dv su imali i u avgustu kada sam zvao. Ja sam moj IMT 549 dv platio 1 425000 dinara. On ima i dodadne izvode za hidrauliku .
I malo je drukciji grejno ventilacioni deo u kabini.
 
@tomix @brankovic kolika mu je maksimalna brzina na asfaltu, treba da ga doteram iz svilajnca do kuće, to je nekih 70 km, taman malo da se razradi.. Koliko radnih sati mu je potrebno, da bi se moglo reci da je razradjeno i da može da radi sve poslove, pa i oranje??
 
Nisam nasao u uputstvu max brzinu.

Moc dizanja (na krajevima donjih poluga)
U transportu 1000 daN
Za rad u polju i kratkom rastojanju 1400 daN
 
Tomix cestitam na ponovi. Kazi mi jel taj kredit sto si uzeo za njega, subvencionisana kamata? Jel ti rata fiksna u dinarima? Koliko si ucesca morao dati? :ppozdrav:
 
@Zarkov mali
Ne plasim te za to sto sam ti rekao za pumpu,samo ti kazem kako je kod mene,verovatno nije na svakom tako.Ne brini se:ppozdrav:
@Tomix
Kakav je kod tebe grejno ventilacioni uredjaj? Kod mene isti kao na slikama sa predhodne strane
 
Bojcetic hvala na cestitkama ja ga kupio za kes ne na kredit.A inace je ovo "subvencionisani" iznos imam zabranu otudjenja tri godine zbog toga ali nisam ni kupio novi traktor da bi ga prodavao.

Brankovic Kod mene nije isti kao na slikama ( kod mene ima malo drukciji raspored) a ne znam da li ima razliku u radu.
 
Čestitke članovima koji su se ponovili. Da ih mašine dobro služe i da se što pre otplate i nove zarade.

Što se tiče IMT-a 549, zaista odličan traktor. Moj stric ga je kupio u martu 2010. godine. Do sada ima negde oko 1000 radnih časova, i samo reči hvale ima za njega. Samo redovno menjanje ulja i filtera, i nema problema. Traktor radi sve poslove (oranje, tanjiranje, košenje, siliranje, branje, baliranje, transport...). Neki se čude kad ga vide, jer traktor nigde ni kap ulja ne pusta. A naši izgleda misle da je normalno da novi IMT curi na sve strane, pa se čude kad vide da je traktor čist.
A u januaru ove godine, stric je uzeo i novi 539 sa hidrauličnim volanom. Ima do sad oko 200 sati, nikakvih problema nije bilo.

Tako da nije IMT loš kako neki misle. Bar ne ovi manji modeli.
 
ajd i ja da se pohvalim sa novim grlom u nasoj ergeli MTZ 1025 danas preuzet u Agropanonki u NSadu

2enaxp5.jpg


2l57vq.jpg
 
Nazad
Vrh