Čestitke za ponove.

I ja bi al me parcele ubijaju pa gledam neku 15m nošenu al da bude za mali traktor bojim se da su mu sve ove preteške.
 
AgroMetal na svojim vučnim prskalica imali do pre dve god Aragov razvodnik i kompjuter, sada ugrađuju Geolajn razvodnik i kompjuter Geolajn 240. Imali ko iskustva sa njima.
 
Cestitam kolega na dajcu grmi. Sto se tice izgleda stvarno je prelijep.

Kako si se druze Arkadije zakacio za Agromehaniku pa to je cudo jedno. Imamo Agromehaniku od 600 litara 10 godina oprskala je do mjeseca i nazad i sta joj fali.
 
I moja Morava je do Neptuna isprskala,i nista joj ne fali,malo krila banana style ,ali sve ostalo je ok.
 
Moccia ima istu opremu ali je dovoljno jedan par izvoda elktrohidraulični ventili rade dalje levo i desno krilo,gore-dple i nagib.Cena nekih 15000 bila oko ng.
 
Mislim da će biti
1000l,bio mi mladi vlasnik neki dan drugim poslom pa baš gledali mali Lambo i on misli da će mu biti teška.Ima 3500 kg i nosi viljuškar610 i džambovku od 900 kg bez problema ali drugo je ići atarom sa takvim teretom.Još sam neodlučan.
Definitvno ću neku ugoditi manjem traktoru pa kako bude makar i 600 l samo da su hidro grane 15m
 
Kod nas je skoro ceo atar isaran kanalima kao sahovska tabla,neki 2m dubine,neki 3m,neki jos imaju zbunja oko njih iako su nam nekoliko puta cistili ovih iz opstine sa bagerom i onim tarupom,brzo to ponovo izraste ako se ne prska totalom.Mnoge parcele imaju kanale na 2 strane,ja imam neke sa 3 kanala ....nema tu mnogo manevrisanja na krajevima sem u njivi.
 
Nazad
Vrh