Čestitke za ponove.

Kad si se vec raspisao, da pitam jos nesto, sta si jos gledao od slicne snage i zasto se odlucio za Dajca?

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Kad si se vec raspisao, da pitam jos nesto, sta si jos gledao od slicne snage i zasto se odlucio za Dajca?

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
Raspisao se? Samo odgovaram kolegi koga sam pitao za savet a vlasnik je sličnog traktora. Nema tu racionalnog objašnjenja, jednostavno dopao mi se. Dosta kolega na forumu ima Dajc traktore, nisam čuo da se nešto žale.
 
Ево и код мене стигло појачање.
eb13b0de5c03ab70266ff0261506996f.jpg
f319f9789d1ec52dec3dc98dbcd0399a.jpg


Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Mdrasko može malo detalja oko prskalice i cena ako nije tajna. Sve čestitke...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Onda je to dobra kupovina!
Ima neki svoj kompjuter ili je ugrađen neki tipa bravo 180....
Kakvo mu je hidraulično otvaranje grana i dizanja?Koliko izvoda mora na traktoru da bude?
Izvini na malo više pitanja .
 
Nista ljudi. Ako se nekom ne svidja svoja masina, ti dajcevi i te “sitnice” - tu kod mene u komsiluku - prskalice, a evo i neke kolege kazu da ne vredi… samo za povrsinske poslove… meni ce biti dobar taj sestocilindras i za oranje. Samo mi posaljite masine kad budete bili ogorceni.
Salu na stranu… drago mi je sto je tema opet aktina!
 
Agromondo,meni se jedino ne dopada taj njihov okruglasti oblik bureta tj jako mi se sviđa po ukusu najlepše je bure ali mi se čini da je težište zbog toga izbačeno uazad.
 
Pre bi uzeo vučeni bio pre neki dan u Agrocesli da sam znao svratio bi i do njih. Kod nas ima Agrometal Sombor vučenih ako se ne varam 7 kom dosta su ok po rečima vlasnika.
 
Nazad
Vrh